6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania, nie Anna" (Fot. Netflix)

Disney+ zdobył 24 mln klientów w USA. Daty powrotów seriali CW po przerwie. Netflix zapowiada 3. sezon "Ani, nie Anny". A oprócz tego "Fargo", "Byle do dzwonka" i nie tylko.

1. Disney+ zdobył 24 mln klientów w USA

Do końca listopada Disney+ zdobył 24 mln subskrybentów w USA. Netflix mógł stracić nawet milion amerykańskich klientów na rzecz nowego serwisu.

2. Daty powrotów seriali CW po przerwie

Pierwszym serialem CW, który wróci po świątecznej przerwie, będzie "Nancy Drew" (15 stycznia), kolejne to "Supernatural" i "Legacies" (16 stycznia). Do 22 stycznia wrócą wszystkie seriale oprócz "The Flash", którego powrót zaplanowany jest na 4 lutego. Pełna lista tutaj.

3. Karen Aldridge w obsadzie Fargo

Karen Aldridge ("The Get Down") dołączyła do stałej obsady 4. sezonu "Fargo" w roli niejakiej Zelmare Roulette. Serial wróci w 2020 roku.

4. HBO Max zamawia serial The Beach

Erin Cardillo i Richard Keith ("Life Sentence") tworzą dla HBO Max serial "The Beach", oparty na książce "Beach Lane" Melissy de la Cruz. To opowieść o trójce lokalnych nastolatków z Hamptons, którzy pracują pewnego lata w tamtejszych wystawnych posiadłościach, klubach i na jachtach. Ich losy coraz bardziej splatają się z życiem bogatych rodzin, które przyjeżdżają tutaj na lato.

5. Byle do dzwonka ma nowego dyrektora

John Michael Higgins (ostatnio "Great News") zagra dyrektora szkoły w nowej wersji "Byle do dzwonka".

6. Ania, nie Anna sezon 3 – zapowiedź Netfliksa

Trzeci i zarazem finałowy sezon "Ani, nie Anny" pojawi się na Netfliksie 3 stycznia.

REKLAMA