8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" w polskiej telewizji! Powroty na Wisteria Lane. Plakat promujący finał "House'a". A poza tym "The Office", "Smash" i inne. Uwaga na spoilery!

1. Mike jeszcze wróci na Wisteria Lane. W finale "Desperate Housewives" zobaczymy postaci, które już nie żyją. Powróci Mike (James Denton), Rex (Steven Culp), George (Roger Bart), Karl (Richard Burgi), a także matka Carlosa (Lupe Ontiveros). Marc Cherry zapowiada również, że przynajmniej jedna osoba zginie w finale serialu. Pożegnanie z bohaterami "Desperate Housewives" zaplanowane jest na 13 maja.

2. "Upstairs Downstairs" skasowane. Nowa wersja brytyjskiego serialu "Upstairs Downstairs" jednak się nie sprawdziła. Deadline donosi, że BBC postanowiło skasować serial po dwóch sezonach.

3. Gwiazdy "The Office" wrócą w 9. sezonie? Jeśli martwicie się, że w następnym sezonie "Biura" nie zobaczycie znajomych twarzy, prawdopodobnie niesłusznie. Jenna Fischer powiedziała w wywiadzie dla THR, że w 9. sezonie serialu chcą zagrać wszyscy, nawet John Krasinski i Ed Helms. Na razie nie ma zamówienia od NBC, ale prawdopodobnie "The Office" zostanie przedłużone przynajmniej na rok.

4. Lindsay Lohan w roli Elizabeth Taylor. To nie żart. Lifetime robi film o zmarłej niedawno gwieździe kina, a główną rolę w nim zagra właśnie Lindsay Lohan. Film będzie nazywał się "Liz & Dick". Jeszcze nie wiadomo, kto zagra Dicka.

5. Nick Jonas umawia się z Megan Hilty? Pojawiły się plotki, że Nick Jonas wybrał swoją Marilyn. Złote dziecię amerykańskiej popkultury, które zagrało w "Smash" (i powróci jeszcze w finale 1. sezonu) ponoć spędza dużo czasu z Megan Hilty, serialową Ivy. Nikt nie wie, co robią, kiedy są sami, wiadomo za to, że dla serialu to spora reklama, więc zapewne jeszcze przez jakiś czas to potrwa.

6. Jest plakat promujący finał "House'a". Na pożegnanie z ekscentrycznym lekarzem FOX przygotował specjalny plakat, który zapewne już zauważyliście wyżej. Wielki finał serialu "Dr House" 21 maja, spoilery chodzą po internecie dość straszne, a plakat niewątpliwie dodaje dramaturgii.

7. Co ciekawego w polskich stacjach? 4 maja o godz. 23:00 rusza w AXN "Rzeka" ("The River") - ci, którzy nie oglądali serialu w AXB Spin mają więc szansę go nadrobić. Z kolei od 10 maja w Canal+ w każdy czwartek o 22:30 będzie można oglądać kolejne odcinki najnowszego, 6. sezonu "Rockefeller Plaza 30". 14 maja natomiast rusza Novela tv, nowy kanał dla wielbicielek (i wielbicieli) latynoskich telenowel.

8. A poza tym "Revenge"! Tej wiadomości trudno nie poświęcić osobnego punktu: bardzo popularny w USA nowy serial "Revenge" od maja w Polsce. Premierowe dwa odcinki "Zemsty" pokaże FOX Life już 27 maja o godz. 22:00. A potem w każdy niedzielny wieczór widzowie FOX Life będą oglądać po dwa odcinki "Revenge".

REKLAMA