6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rojst" (Fot. ShowMax)

"Rojst" i "Egzorcysta" na Netfliksie. "Virgin River" wróci z 2. sezonem. Nowa twarz w "Fear the Walking Dead". A oprócz tego "Star Trek: Picard", nowa rola Adriena Brody'ego i nie tylko.

1. Rojst i Egzorcysta na Netfliksie

Na Netfliksie pojawiły się dwie produkcje nieobecnego już w Polsce serwisu Showmax: serial kryminalny "Rojst" i dorosła kreskówka "Egzorcysta".

2. Adrien Brody w serialu Jerusalem's Lot

Laureat Oscara Adrien Brody dostał główną rolę w 10-odcinkowym serialu "Jerusalem's Lot" na podstawie opowiadania Stephena Kinga. Osadzona w latach 50. XIX wieku produkcja stacji Epix opowiadać będzie o kapitanie (Brody), który po śmierci żony przeprowadza się z dziećmi do domu przodków w Maine. A tam czeka go konfrontacja z mroczną historią rodzinną.

3. Virgin River wróci z 2. sezonem

Netflix ogłosił zamówienie dla 2. sezonu "Virgin River". Zobaczymy go w 2020 roku.

4. Nowa twarz w Fear the Walking Dead

Zoe Colletti ("City on a Hill") zagra kluczową nową postać w 6. sezonie "Fear the Walking Dead". Tymczasem Mo Collins i Colby Hollman zostali awansowani do stałej obsady.

5. Adam Driver poprowadzi SNL w styczniu

Adam Driver będzie gospodarzem pierwszego odcinka "Saturday Night Live" po świątecznej przerwie (25 stycznia). Gościem muzycznym będzie Halsey.

6. Star Trek: Picard – nowy teaser serialu

Nowy "Star Trek" z bohaterem, którego świetnie znają fani "Następnego pokolenia", będzie mieć premierę 23 stycznia 2020.

REKLAMA