5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"High Fidelity" (Fot. Hulu)

Zoë Kravitz w zwiastunie "High Fidelity". Śledztwo ws. zwolnienia z "Amerykańskich bogów". Hugh na zdjęciu z serialu "Star Trek: Picard". A oprócz tego "Imperium" i nie tylko.

1. Zoë Kravitz w zwiastunie High Fidelity

14 lutego Hulu wypuści nowy serial "High Fidelity", oparty na książce Nicka Hornby'ego i filmie z Johnem Cusackiem (w polskiej wersji "Przeboje i podboje"). Ich bohaterem był Rob, właściciel sklepu muzycznego, który przeszedł trochę zawodów miłosnych. W nowej wersji tę rolę przejmie Zoë Kravitz ("Wielkie kłamstewka").

2. Śledztwo ws. zwolnienia z Amerykańskich bogów

SAG-AFTRA, czyli amerykański związek aktorów, wszczął śledztwo ws. przyczyn zwolnienia Orlando Jonesa z "Amerykańskich bogów".

3. Jussie Smollett ma szansę wrócić do Imperium

Jussie Smollett prawdopodobnie powróci w finale "Imperium". Showrunner Brett Mahoney powiedział, że rozmowy w tej sprawie już trwają i że dziwnie byłoby zakończyć serial o tej rodzinie i nie zobaczyć na koniec jednego z najważniejszych jej członków. Jednocześnie zaznaczył, że na razie to tylko rozmowy i nie ma jeszcze żadnego planu.

4. Freddie Stroma w komedii Netfliksa

Freddie Stroma ("UnReal") dołączył do obsady sitcomu "The Crew" o NASCAR, organizacji wyścigów samochodowych. Główną rolę gra Kevin James.

5. Star Trek: Picard – tak będzie wyglądać Hugh

TVLine prezentuje nowy, prawie ludzki, wygląd Hugh, granego przez Jonathana Del Arco.

Star Trek: Picard Hugh

REKLAMA