"The Office" powróci w nowej odsłonie? Twórca serialu ma już pomysł i chce to zrobić

"The Office" (Fot. NBC)

Temat rebootu "The Office" powraca, ale do tej pory nie było mowy o faktycznym planie. Teraz były szef NBC mówi, że nie tylko jest pomysł, ale też twórca chce to zrobić.

W erze rebootów, remake'ów i wszelkiego rodzaju powrotów seriali po latach dużo mówi się o nowej odsłonie "The Office". Przy czym do tej pory pozostawało to raczej w sferze fanowskich marzeń. Być może jednak będzie z tego coś więcej.

The Office – twórca serialu ma pomysł na reboot

O nowej wersji "The Office" mówiła Bonnie Hammer, która krótko była związana z nową platformą streamingową Peacock. Bob Greenblatt, były szef telewizji NBC, która emitowała kultowy sitcom, w rozmowie z The Hollywood Reporter powiedział z kolei, że cztery lata temu omawiał tę kwestię z jego twórcą Gregiem Danielsem i że pojawił się pewien pomysł.

– Rozmawiałem z Gregiem Danielsem cztery lata temu o reboocie "The Office", na długo przed tym. On chce to zrobić i właściwie ma już na to pomysł – oznajmił Greenblatt, który obecnie jest szefem WarnerMedia Entertainment i będzie nadzorował start HBO Max.

The Office reboot serial

To nie pierwszy raz, kiedy nazwisko Danielsa pojawia się w związku z potencjalnym rebootem "The Office". W tym roku on sam wypowiedział się na ten temat, ale w bardzo ostrożnym tonie.

– To było coś tak perfekcyjnego, że zawahałbym się to znów otworzyć. Dostaliśmy szansę zakończyć to w taki sposób, w jaki chcieliśmy to zakończyć. To nie jest tak, że nam przerwano w środku czy coś w tym stylu. Także w pewnym sensie to stanowi artystyczną całość. Ale to powiedziawszy, nie wiem. Obsada teraz i kiedyś mówiła o ponownym spotkaniu w jakiejś formie, ale nie widzę tego jako rebootu w takim stylu, w jakim zrebootowano "Will & Grace".

Moim największym zmartwieniem byłoby rozczarowanie fanów. Ludzie oglądają całą serię, a potem od razu oglądają to jeszcze raz, co oznacza, że zakończyliśmy to jak należy – powiedział Daniels.

Obsada The Office chce znów zagrać razem

Daniels co do jednego ma rację: obsada "The Office" rzeczywiście chciałaby jeszcze zagrać razem. Potwierdziły to Ellie Kemper, Jenna Fischer i Angela Kinsey, które wystąpiły razem z "The Ellen DeGeneres Show". "Nie zrobiłabym rebootu 'The Office', ale chętnie bym zrobiła specjalny odcinek. Chciałabym, żebyśmy wszyscy się znów spotkali" – powiedziała Fischer. "Zrobiłabym wszystko, o co by mnie poprosili!" – dodała Kinsey, a Kemper się z nią zgodziła.

Teraz pytanie brzmi, na co możemy liczyć i w jakiej obsadzie. Bo jest tylko kwestią czasu, aż któraś z nowych platform streamingowych – prawdopodobnie Peacock albo HBO Max – dogada się z Danielsem w sprawie nowej wersji jednego z najlepszych sitcomów w historii.

The Office jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA