5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Kevin Spacey znów udaje Franka Underwooda w świątecznym wideo. FX tworzy serialową wersję "Carrie". Twórczyni "The Affair" komentuje sprawę Ruth Wilson. A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i nie tylko.

1. Kevin Spacey znów udaje Franka Underwooda

Kevin Spacey kontynuuje swoją dziwną tradycję świąteczną i znów wciela się we Franka Underwooda z "House of Cards". W najnowszym klipie pada bardzo interesująca rada na 2020 rok: "Następnym razem, kiedy ktoś zrobi coś, co ci się nie podoba, możesz przystąpić do ataku. Ale możesz też wstrzymać ogień i zrobić coś nieoczekiwanego. Możesz... zabić ich uprzejmością".

2. FX tworzy serialową wersję Carrie

"Carrie" Stephena Kinga ma szansę powrócić jako serial limitowany telewizji FX. Projekt na razie jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, nie ma ani obsady, ani nawet scenarzystów.

3. Twórczyni The Affair o Ruth Wilson

Sarah Treem, twórczyni "The Affair", odpowiedziała w serwisie Deadline na zarzuty, że wymuszała sceny seksu i doprowadziła do odejścia Ruth Wilson z serialu. Showrunnerka zapewniła, że robiła wszystko, aby Wilson czuła się możliwie najbardziej komfortowo podczas ostrzejszych scen, a nawet zmieniała je zgodnie z sugestiami aktorki. Zdarzało się, że sceny usuwano na jej życzenie, często też używano dublerki. Co więcej, od 3. sezonu postać Alison była coraz bardziej przepisywana w takim kierunku, jaki widziała dla niej Wilson.

4. Sharon Horgan podpisała umowę z Apple

Sharon Horgan ("Catastrophe") przechodzi z Amazona do Apple, dla którego będzie tworzyć nowe produkcje.

5. Agenci T.A.R.C.Z.Y. – nowe zdjęcie z serialu

Agenci T.A.R.C.Z.Y. zabiorą nas do 1931 roku w premierze 7. sezonu. W TVLine pojawiło się pierwsze zdjęcie.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 7

REKLAMA