5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

Jon Favreau zdradził, kiedy wróci "The Mandalorian". "Wiedźmin" jest bardzo popularny w USA. Carrie znów w Afganistanie na zdjęciu z 8. sezonu "Homeland". A oprócz tego ulubione seriale Baracka Obamy i nie tylko.

1. Kiedy premiera 2. sezonu The Mandalorian?

Jon Favreau, twórca "The Mandalorian", zapowiedział premierę 2. sezonu na jesień 2020 roku. Dorzucił też zdjęcie nowej postaci, która jest Gamorreaninem.

2. Wiedźmin jest bardzo popularny w USA

Zgodnie z nieoficjalnymi danymi firmy Parrot Analytics, mierzącej tzw. demand expressions (czyli zainteresowanie danym tytułem w internecie), "Wiedźmin" jest jednym z najpopularniejszych seriali w USA. W tygodniu, kiedy miał premierę, ustępował pod tym względem tylko "Stranger Things" i "The Mandalorian".

3. Fleabag wśród ulubionych seriali Obamy

Były prezydent USA Barack Obama zamieścił na Twitterze swoją listę ulubionych filmów i seriali z tego roku. Są na niej "Niewiarygodne", "Watchmen" i "Fleabag". Zwłaszcza obecność tego ostatniego tytułu jest komentowana ze względu na pamiętną scenę masturbacji z 1. sezonu.

4. Netflix sam wyprodukuje 2. sezon The A List

Młodzieżowy serial "The A List" wróci z 2. sezonem, mimo że skasowała go telewizja BBC. Produkcję będzie kontynuować Netflix.

5. Homeland – Carrie wraca do Afganistanu

TVLine opublikowało pierwsze zdjęcie z 8. sezonu "Homeland", w którym Carrie Mathison wróci do Afganistanu ze swoją ostatnią misją.

Homeland sezon 8

REKLAMA