Kultowe domy z seriali na jednej mapie. Ich prawdziwe lokalizacje mogą zaskoczyć

(Fot. Home Advisor)

Oglądając seriale, śledzicie nie tylko losy bohaterów, ale i bacznie obserwujecie, jak wyglądają ich domy? Jeśli tak, koniecznie zobaczcie mapę z serialowymi posiadłościami.

Wnętrza i domy z seriali stają się nieraz równie popularne, co same produkcje. Niektóre tak bardzo przesiąknęły do popkultury, że stały się inspiracją do tworzenia tematycznych kolekcji – taka sytuacja miała choćby miejsce w przypadku "Przyjaciół". Ich słynny salon odtworzycie z pomocą IKEI.

Kultowe domy z seriali na jednej mapie

Na portalu Home Advisor pojawiła się nietypowa mapa z kultowymi domami z seriali z zaznaczeniem ich prawdziwej oraz fikcyjnej lokalizacji. Znajdziecie na niej przegląd posiadłości ze znanych produkcji począwszy od domów bohaterów z "Beverly Hills 90210", przez rezydencję Solisów z "Gotowych na wszystko", po willę rodziny Mackenzie z "Wielkich kłamstewek" czy budynek z "BoJack Horseman".

– Czy wiesz, że w głębi amerykańskich przedmieść czają się jedne z najbardziej rozpoznawalnych i instagramowych miejsc w USA? Mogą nie być tak zapierające dech w piersiach jak Yosemite czy ogromne jak Wielki Kanion, ale codziennie pokazywanie ich w milionach domów na całym świecie, czyni je sławnymi w oczach milionów ludzi – zapewniają twórcy mapy.

W serialowym światku nie brakuje tego typu zestawień. Kilka lat temu na jeden plakat trafiły wszystkie buty Carrie Bradshaw.

Plakaty z domami w większej rozdzielczości znajdziecie tutaj.

REKLAMA