5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

"Wiedźmin" popularniejszy niż "The Mandalorian". Na popularności serialu za granicą zyskuje także Andrzej Sapkowski. Mniej Trumpa, więcej prawa w "Sprawie idealnej". A oprócz tego "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Wiedźmin popularniejszy niż The Mandalorian

Według firmy Parrot Analytics, która mierzy zainteresowanie serialami w internecie, "Wiedźmin" pokonał "The Mandalorian" i jest w tej chwili najpopularniejszym serialem na świecie.

2. Sapkowski zyskuje na popularności Wiedźmina

Popularność serialu Netfliksa sprawia, że wzrasta także rozpoznawalność Andrzeja Sapkowskiego za granicą. W tym momencie polski pisarz jest najlepiej sprzedającym się autorem na Amazonie.

3. Mniej Trumpa, więcej prawa w Sprawie idealnej

W 4. sezonie "Sprawy idealnej" twórcy planują mniej skupiać się na aspektach politycznych tego, co się dzieje obecnie w Ameryce, a bardziej na prawnych. Oczywiście jedno wynika z drugiego. Robert King, jeden z twórców serialu, zwraca uwagę, że coraz więcej osób ignoruje wezwania do sądu, jak gdyby zasady nie obowiązywały każdego.

– Jeśli możesz tak po prostu powiedzieć sędziemu "Sp***dalaj", a sędzia nie może ci nic zrobić, bo jesteś zbyt wpływowy – albo nie słuchasz wezwania sądowego, bo nie chcesz, bo jesteś zmęczony tego dnia – nagle robi się z tego interesująca gra. To nie jest gra, na którą wszyscy się pisaliśmy, ale jest interesująca i pewnie zabawna. Także 4. sezon będzie o tym rodzaju absurdu, który się pojawia, kiedy ludzie czują, że nie muszą przestrzegać zasad – mówi producent.

4. Conrad lata na zdjęciach z Rezydentów

Co będzie się działo w nowych odcinkach "Rezydentów"? TVLine ma odpowiedź i zdjęcia, na których Conrad znajduje się w stanie nieważkości.

Rezydenci sezon 3

5. A w Chirurgach pojawi się Sarah Rafferty

Sarah Rafferty z serialu "Suits" pojawi się w odcinku "Chirurgów" z 30 stycznia jako Suzanne, pacjentka, która przyjdzie do Grey Sloan na rutynowy zabieg, a okaże się bardziej skomplikowanym przypadkiem. Jej rola będzie powracająca. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Chirurdzy sezon 16