"Obsesja Eve", "Line of Duty", "Mroczne materie" i mnóstwo nowości w zapowiedzi roku 2020 na BBC

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Powoli mija sezon na podsumowania zeszłego roku i przychodzi rozgrzewka do nowego sezonu serialowego. BBC zapowiada hity roku 2020!

Kończą się podsumowania roku 2019 i nadchodzi sezon promocji tego, co czeka widzów w kolejnych 12 miesiącach. BBC rusza z zapowiedzią seriali, których premiera odbędzie się w 2020 roku.

BBC – zapowiedź seriali w 2020 roku

W nagraniu zobaczymy teasery nadchodzących tytułów. W tym gąszczu migawek wyłapiecie spoglądającą w kamerę Jodie Comer, czyli Villanelle z "Obsesji Eve". Co przyniesie 3. sezon serialu? Z pewnością odpowiedź na cliffhanger z poprzedniej serii, który tym razem postawił pod znakiem zapytania losy Eve (Sandra Oh).

W teaserze widzimy też zaniepokojoną Kate Fleming (Vicky McClure) z "Line of Duty". W listopadzie ujawniono, że do serialowej obsady dołączy Kelly Macdonald. Aktorka pojawi się w roli nowej pani detektyw. Są również migawki z Ruth Wilson, która gra w "Mrocznych materiach" (w tym roku będzie 2. sezon) oraz Jodie Whittaker, która już powróciła w 12. sezonie serialu "Doktor Who".

Co jeszcze w planach na 2020 rok ma telewizja BBC? "Ghosts", "Little Mix The Search", "The Pale Horse" Agathy Christie, "Black Narcissus", "Six Nation" i wiele innych nowych propozycji, które zapowiadane są w klipie.

REKLAMA