Fantastyczny żart aktorki, która grała Emmę w "Przyjaciołach". Odniosła się do nagrania sprzed 17 lat

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

0

Prawie dwie dekady temu, w październiku 2003 roku premierę miał odcinek "Przyjaciół" zatytułowany "The One with the Cake". Właśnie odniosła się do niego aktorka grająca wówczas Emmę.

W zeszłym roku hit telewizji NBC, serial "Przyjaciele", skończył 25 lat. Mimo upływu czasu produkcja wciąż cieszy się niemałą oglądalnością i ogromną popularnością. Z okazji 2020 roku do wydarzeń z pewnego odcinka odniosła się jedna z grających w nim aktorek.

Przyjaciele – dorosła Emma komentuje nagranie Moniki i Chandlera

Noelle Sheldon wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Calli na zmianę odgrywały w "Przyjaciołach" rolę Emmy, córki Rachel (Jennifer Aniston) i Rossa (David Schwimmer). W 10. sezonie serialu w odcinku zatytułowanym "The One with the Cake", dziewczynka kończyła roczek, a jej impreza urodzinowa pokrzyżowała plany Monice (Courteney Cox) i Chandlerowi (Matthew Perry) i zmusiła ich do odwołania romantycznego weekendowego wyjazdu.

Impreza była dokumentowana na kasecie wideo, a każdy z gości mógł powiedzieć Emmie kilka słów na jej 18. urodziny, od których wówczas dzieliło ją 17 lat.

– Cześć Emma. Jest rok 2020. Ciągle ucinasz sobie drzemkę? Tu ciocia Monika i wujek Chandler. Nawiasem mówiąc, możesz nas nie rozpoznać, ponieważ od 17 lat nie rozmawiamy z twoimi rodzicami – żartobliwie mówią Chandler i Monica.

Właśnie do tego momentu odniosła się Noelle Sheldon, która wraz z nadejściem 2020 roku wrzuciła na Instagram zabawną fotkę. Aktorka wycięła swoje zdjęcie i wstawiła je do znanej wszystkim fanom "Przyjaciół" kawiarni z nawiązaniem do przekazu swojego wujostwa: "Właśnie obudziłam się z najlepszej drzemki wszech czasów".

Przyjaciele dostępni są w serwisie Netflix