Co się stało z mężem Love? Fani serialu "Ty" mają teorią na temat najbardziej tajemniczej śmierci w 2. sezonie

"Ty" (Fot. Netflix)

Serial "Ty" to wybuchowy miks, który pozwala widzom na snucie rozmaitych teorii. Po zakończeniu 2. sezonu w sieci pojawiły się tropy prowadzące do wyjaśnienia najbardziej tajemniczej śmierci.

2. sezon "Ty" kończy się kilkoma twistami, w wyniku których okazuje się, że Joe Goldberg (Penn Badgley) w końcu trafił na swego. Jednak wcale nie oznacza to szczęśliwego zakończenia dla niego i Love Quinn (Victoria Pedretti). Wprost przeciwnie, wydaje się, że główny bohater wpadł do klatki zwanej domem na przedmieściach, którą rządzi jego psychopatyczna partnerka.

Ty sezon 2 – teoria o śmierci pierwszego męża Love

To właśnie na Love skupiają się teraz fani serialu. Wiadomo, że urocza pani cukiernik ma przeszłość równie mroczną, co Joe i możliwe, że scenarzyści jeszcze nie odkryli jej wszystkich kart. Widzowie mają pewną teorię na temat śmierci pierwszego męża bohaterki. James miał umrzeć na tajemniczą chorobę niedługo po tym, jak oświadczył żonie, że nie mogą pozwolić sobie na dziecko.

Tajemnicze okoliczności podróży na tamten świat w "Ty" wykluczają śmierć naturalną, dlatego widzowie już węszą kolejną zbrodnię. Ma stać za nią Love, która zdaniem internautów, otruła Jamesa, ponieważ nie chciał założyć z nią rodziny.

James pojawił się także na tablicy śledczej Delilah (Carmela Zumbado), co rodzi pytanie, czy jest to jakiś trop pozostawiony widzom przez scenarzystów. Zdaniem użytkownika Reddita, który na niego wpadł, Love miała wystarczająco dużo pieniędzy i możliwości, by zdobyć (a może nawet i zrobić?) truciznę. Sprawę prawdopodobnie wyjaśni 3. sezon, który co prawda nie jest jeszcze oficjalnie zamówiony, ale wydaje się pewny.

Did anyone else notice this? Don’t open if you didn’t finish S2 yet! from r/YouOnLifetime

Serial Ty dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA