6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Wiemy, kto zagra Boga w 5. sezonie "Lucyfera". Patricia Arquette w serialu Apple TV+. Teaser 2. sezonu "Narcos: Meksyk". A oprócz tego "Byle do dzwonka", "The Goop Lab" i nie tylko.

1. Lucyfer – wiemy, kto zagra Boga w serialu

Dennis Haysbert ("24 godziny") wcieli się w postać Boga w 5. sezonie "Lucyfera". Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach go spotkamy.

2. Patricia Arquette w serialu Apple TV+

Patricia Arquette zagra szefową Adama Scotta w serialu "Severance" od Apple. Akcja będzie dziać się w w Lumen Industries, firmie, która chce wywindować na nowy poziom równowagę pomiędzy pracą a życiem.

3. Narcos: Meksyk – teaser 2. sezonu

Netfliksowy serial wraca 13 lutego z nowymi odcinkami.

4. Gina Rodriguez w Diary of a Future President

17 stycznia na Disney+ pojawi się serial "Diary of a Future President" o 12-latce, która w przyszłości będzie prezydentem USA. Dorosłą wersję gra Gina Rodriguez.

5. Josie Totah w nowej wersji Byle do dzwonka

Josie Totah ("Champions") zagra cheerleaderkę i najpopularniejszą dziewczynę w Bayside High. Nową wersję "Byle do dzwonka" tworzy platforma Peacock.

6. Netflix zapowiada The Goop Lab

"The Goop Lab", czyli produkcja reality, w której Gwyneth Paltrow będzie prezentować swoją markę Goop i związany z nią styl życia, zadebiutuje 24 stycznia na Netfliksie. Tymczasem mamy "głęboki" plakat i zwiastun.

REKLAMA