Najlepsze seriale grudnia wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. HBO/Amazon

Skoro podsumowaliśmy już cały rok 2019, czas podsumować grudzień. Czyli miesiąc "Wspaniałej pani Maisel", "Watahy", "The Expanse", a także netfliksowego "Wiedźmina".

W telewizyjnym światku grudzień tradycyjnie jest najnudniejszym miesiącem, choć z pewnością trudno było się nudzić podczas wielkiej wojny o "Wiedźmina". Netfliksowy serial to najgłośniejsza premiera końcówki zeszłego roku, na dodatek taka, co do której nie ma zgody pomiędzy widzami i krytykami.

Co jeszcze było w grudniu? Wrócili "Wikingowie", "Opowiedz mi bajkę", "Wspaniała pani Maisel", "The Expanse", "Wataha", "Ty". Premierę miała "Opowieść wigilijna" od BBC, "Foodie Love" od HBO, a także m.in. "Soundtrack", "Truth Be Told", "Work in Progress", "Słowo na L: Generacja Q".

Listę grudniowych premier znajdziecie tutaj, nie zapominajcie także o kontynuacjach i finałach, jak "Watchmen", "The Mandalorian", "Mroczne materie", "Dolina Krzemowa", "Pani Fletcher", "Castle Rock", "The Morning Show" i inne produkcje Apple TV+.

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach – tutaj albo pod tym postem na Facebooku – tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w grudniu (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do niedzieli 12 stycznia do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden nowy odcinek w grudniu.

REKLAMA