10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ozark" (Fot. Netflix)

Zapowiedź i data premiery 3. sezonu "Ozark". Daty finałów "Modern Family" i "Sposobu na morderstwo". Niegrzeczna Kiernan Shipka na plakacie "Chilling Adventures of Sabrina". A oprócz tego "Ostatni Mohikanin" i inne nowości.

1. Ozark – zapowiedź i data premiery 3. sezonu

3. sezon "Ozark" będzie mieć premierę 27 marca. Netflix zapowiada "kolejny rozdział trzymającego w napięciu dramatu kryminalnego, w którym Marty Byrde (Jason Bateman), Wendy Byrde (Laura Linney) i Ruth Langmore (Julia Garner) podejmują szereg ryzykownych decyzji, by rozbudować swoje imperium". Pierwsze zdjęcia z nowych odcinków znajdziecie tutaj.

2. Koniec Modern Family i Sposobu na morderstwo

"Modern Family" zakończy się 8 kwietnia po 11 sezonach, z kolei "Sposób na morderstwo" będzie mieć finał 14 maja (po 6 sezonach).

3. Nagrody GLAAD – nominacje dla seriali

GLAAD Media Awards to nagrody dla produkcji zawierających wątki LGBTQ. Na tegorocznej liście nominowanych znajdują się takie tytuły, jak "Euforia", "Obsesja Eve", "The Politician", "Pose", "Sex Education", "Watchmen", "Rok za rokiem" czy film "Deadwood".

4. The Baker and the Beauty z datą premiery

"The Baker and the Beauty", czyli współczesna bajka z Victorem Rasukiem ("Jack Ryan") i Nathalie Kelley (Cristal z "Dynastii") w rolach głównych wystartuje 6 kwietnia.

5. Znamy datę rozdania nagród Emmy

Telewizja ABC ogłosiła, że nagrody Emmy zostaną rozdane w tym roku 20 września.

6. Twórca Riverdale robi swojego Drakulę

ABC zamówiło pilot serialu "The Brides" od Roberta Aguirre-Sacasy ("Riverdale"). Ma to być seksowna współczesna wersja opowieści o Drakuli i zarazem wampirza opera mydlana o silnych, nieśmiertelnych kobietach, które zrobią wiele, żeby zachować bogactwo, prestiż i dziedzictwo.

7. Ostatni Mohikanin będzie w HBO Max

HBO Max zamówiło serial "Ostatni Mohikanin" na podstawie powieści Jamesa Fennimore'a Coopera. Scenariusz piszą Cary Joji Fukunaga (reżyser "Detektywa") i Nick Osborne. Reżyserować będzie Nicole Kassell ("Watchmen").

8. Koniec AT&T Audience Network

AT&T Audience Network zniknie z amerykańskiego rynku telewizyjnego i stanie się częścią HBO Max. Na razie nie wiadomo, co to oznacza dla seriali "Condor", "Loudermilk" i "Mr. Mercedes".

9. Niania idzie na Broadway

Sitcom "Pomoc domowa" ("The Nanny") z lat 90. powróci w nietypowej wersji. Fran Drescher i Rachel Bloom tworzą broadwayowski musical zainspirowany serialem.

10. Chilling Adventures of Sabrina sezon 3 – plakat

"Chilling Adventures of Sabrina" wróci 24 stycznia, a tak oto prezentuje się Kiernan Shipka jako cheerleaderka z piekła rodem.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 3

REKLAMA