Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" rozpoczną się tam, gdzie kręcony był "Czarnobyl". Co to oznacza?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" mają rozpocząć się jeszcze w styczniu bieżącego roku i potrwają do sierpnia. Czy najnowsze przecieki naprowadzają na fabułę kolejnych odcinków?

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Potwierdzają to najnowsze nieoficjalne informacje, z taką różnicą, że prace nie zaczną się w Atlancie, gdzie do tej pory mieścił się plan zdjęciowy serialu. Zatem gdzie?

Stranger Things – zdjęcia do 4. sezonu na Litwie

Na blogu Murphy's Multiverse pojawił się wpis o lokalizacji, w której rozpoczną się zdjęcia do serialu. Nieoficjalne doniesienia głoszą, że serialowa ekipa zacznie kręcenie nowych odcinków na Litwie, a jeszcze dokładniej w tym samym więzieniu i miejscach, w których powstawał "Czarnobyl".

Zdaniem autora wpisu, prace ruszą jeszcze w styczniu lub na początku lutego. Dopiero później ekipa przeniesie się na plan w Atlancie.

stranger things 4 sezon zdjęcia litwa

Co ta lokalizacja mówi fanom serialu? Można podejrzewać, że akcja "Stranger Things" powróci do rosyjskiego więzienia, w którym trzymany jest tajemniczy Amerykanin. Choć David Harbour nie puścił pary z ust, wszystkie tropy wskazują, że więźniem jest nie kto inny, jak Jim Hopper.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA