Ekipa "Brooklyn 9-9" wraca do akcji. Zwiastun 7. sezonu w stylu lat 80. wygląda fenomenalnie

Pamiętacie policyjne seriale z lat 80.? Jeśli nie, to "Brooklyn 9-9" za chwilę wam przypomni ten jedyny w swoim rodzaju klimat. Zobaczcie zwiastun 7. sezonu sitcomu o nowojorskich policjantach.

Jeżeli stęskniliście się za klimatem lat 80. i schematycznymi serialami policyjnymi nagrywanymi na wielokrotnie używane kasety VHS, NBC ma coś dla was.

Brooklyn 9-9 – zwiastun 7. sezonu serialu

Zwiastun 7. sezonu "Brooklyn 9-9" wygląda dokładnie jak seriale z tamtych czasów, z tą różnicą, że do schematów podchodzi w sposób daleki od śmiertelnie poważnego. Oprócz dobrze nam znanych twarzy w zapowiedzi pojawia się Vanessa Bayer ("Saturday Night Live") jako Debbie Fogel, nowa partnerka kapitana Holta.

7. sezon "Brooklyn 9-9" startuje w USA 6 lutego od razu z dwoma odcinkami. W pierwszym z nich, "Manhunt", Jake prowadzi obławę po próbie zamachu na radnego miejskiego. Tymczasem Holt przyzwyczaja się do swojej nowej pozycji oficera mundurowego, pracując u boku Fogel. W 2. odcinku zobaczymy, jak następczyni Holta, kapitan Kim (Nicole Bilderback, "Good Girls") próbuje zdobyć przychylność swoich nowych podwładnych, zapraszając ich na kolację.

Akcja nowych odcinków zacznie się zaraz po wydarzeniach z majowego finału. Nowa komisarz Madeline Wuntch (Kyra Sedgwick) zmusiła kapitana Holta do powrotu na patrole, po tym jak odkryła, że robił to kiedyś tylko przez miesiąc, a zaraz potem został detektywem. Ostatnio widzieliśmy go, jak kierował ruchem na skrzyżowaniu. Co nowego przyniesie 7. sezon i jak szybko sytuacja wróci do normy?

7. sezon Brooklyn 9-9 startuje 6 lutego w USA

REKLAMA