10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Justin Chambers odszedł z "Chirurgów". Zapowiedź finałowych odcinków "Supernatural". "Parasite" jako serial limitowany HBO. A oprócz tego "Better Things", "Szkoła dla elity" i nie tylko.

1. Justin Chambers odszedł z Chirurgów

Justin Chambers opuścił "Chirurgów" w 16. sezonie. Co ciekawe, nie będzie żadnego wielkiego pożegnania – ostatni odcinek z granym przez niego Alexem Karevem został wyemitowany 14 listopada. W oświadczeniu opublikowanym przez Deadline aktor powiedział, że od pewnego czasu chciał zdywersyfikować role, które gra, i uznał, że ukończenie 50-tki to dobry moment na nowe wyzwania w karierze.

2. Supernatural – zapowiedź finałowych odcinków

Jensen Ackles podzielił się z fanami klipem zatytułowanym "Drowning", który zapowiada drugą część 15. sezonu "Supernatural". Serial wraca 16 stycznia.

3. John Larroquette w obsadzie Sprawy idealnej

John Larroquette pojawi się w 4. sezonie "Sprawy idealnej" w roli jednego z partnerów w firmie, która teraz kontroluje Reddick, Boseman & Lockhart.

4. Szkoła dla elity sezon 3 – data premiery

Netflix ogłosił na Instagramie przybliżoną datę premiery 3. sezonu "Szkoły dla elity". Hiszpański serial młodzieżowy wróci w marcu.

5. The Ranch – zwiastun finałowej serii

Ósma i zarazem finałowa część "The Ranch pojawi się na Netfliksie 24 stycznia.

6. Parasite jako serial limitowany HBO?

HBO prowadzi rozmowy na temat serialowej wersji filmu "Parasite". Stworzy ją reżyser filmu Bong Joon Ho wraz z producentem "Sukcesji" Adamem McKayem.

7. Seth MacFarlane opuszcza FOX-a

Seth MacFarlane odchodzi po 21 latach z FOX-a. Twórca podpisał wartą 200 mln dolarów umowę z NBCUniversal.

8. Zack i Kelly w nowym Byle do dzwonka

"Byle do dzwonka" wraca w nowej odsłonie i pojawi się w niej zarówno Mark-Paul Gosselaar (serialowy Zack Morris), jak i Tiffani Thiessen (Kelly Kapowski). Gosselaara zobaczymy w trzech odcinkach.

9. Jeremy Jordan wraca do Supergirl

Jeremy Jordan pojawi się ponownie jako Winn w odcinku "Supergirl" z 26 stycznia. Potem go zobaczymy jeszcze w dwóch odcinkach.

10. Better Things – zwiastun 4. sezonu

Telewizja FX wypuściła zapowiedź 4. sezonu "Better Things". Serial wraca 5 marca.

REKLAMA