Kiedy rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina"? Henry Cavill dzieli się informacjami na krótkim nagraniu

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Henry Cavill wraca do pracy po świątecznej przerwie. Aktor wrzucił na Instagram filmik, w którym informuje fanów, że już za moment rozpocznie się przedprodukcja 2. sezonu "Wiedźmina".

Choć jeszcze nie wiadomo, ile dokładnie sezonów będzie mieć "Wiedźmin", serial już okazał się hitem Netfliksa pod względem oglądalności. I najwyraźniej streamingowy gigant był na to przygotowany, bowiem od razu zostały zamówione dwie części produkcji. Teraz Henry Cavill, czyli odtwórca głównej roli, informuje, kiedy powróci na plan serialu.

Henry Cavill zapowiada powrót na plan Wiedźmina

Instagram aktora to źródło wiedzy dla widzów "Wiedźmina". Henry Cavill publikuje zdjęcia i filmiki z pracy na planie serialu (znajdziecie nawet ujecie z trwającej dwie godziny metamorfozy w Geralta z Rivii). Teraz wrzucił nagranie, które ucieszy wszystkich fanów serialowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

P.S. Happy New Year!

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Henry wita wszystkich po świątecznej przerwie i zapowiada rozpoczęcie przedprodukcji serialu. Oficjalna data powrotu na plan nie jest jeszcze podana, ale z wypowiedzi aktora wynika, że będzie mieć on miejsce w bliskiej przyszłości. Jednocześnie Henry dziękuje widzom za zainteresowanie, którym obdarzyli "Wiedźmina".

Jaki będzie 2. sezon serialu? Niedawno jego showrunnerka wyznała, że wyciągnęła sporo lekcji z popełnionych przez siebie błędów i będzie unikać ich w przyszłości.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie