13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

Tina Fey i Amy Poehler znów poprowadzą Złote Globy. "New Amsterdam" z zamówieniem na trzy sezony. Sophia Bush i Pamela Adlon w "This Is Us". A oprócz tego nowe seriale FX, Dwayne Johnson jako bohater serialu i nie tylko.

1. Tina Fey i Amy Poehler poprowadzą Złote Globy

Telewizja NBC ogłosiła, że gospodyniami Złotych Globów w 2021 roku znów będą Tina Fey i Amy Poehler. Wcześniej obie panie prowadziły gale w latach 2013-2015.

2. New Amsterdam z zamówieniem na trzy sezony

Telewizja NBC zamówiła trzy kolejne sezony "New Amsterdam" – do 5. sezonu włącznie. Paul Teledgy, szef działu rozrywki NBC, zasugerował także potencjalny spin-off, dodając, że potrafi sobie wyobrazić cały świat zbudowany wokół "New Amsterdam".

3. Sophia Bush i Pamela Adlon w This Is Us

Sophia Bush ("Chicago PD") i Pamela Adlon ("Better Things") pojawią się w "This Is Us" w rolach powracających. Ich postacie będą powiązane z Randallem (Sterling K. Brown) i Kevinem (Justin Hartley). Druga część 4. sezonu zagłębi się bardziej w kwestie związane ze zdrowiem psychicznym Randalla i właśnie w tym wątku pojawi się Adlon. Bush z kolei będzie mieć jakiś związek z Kevinem, ale nie wiadomo, czy to właśnie będzie matka jego dziecka. Twórca serialu obiecuje, że zostanie to wyjaśnione do końca sezonu.

4. Patrick Stewart na zdjęciach Variety

Nadchodzi "Star Trek: Picard" i z tej okazji grający tytułowego bohatera Patrick Stewart pojawił się w materiale Variety, pełnym stylowych zdjęć.

5. Council of Dads z premierą w marcu

Telewizja NBC ogłosiła, że nowy serial "Council of Dads" będzie mieć premierę 10 marca.

6. Chucky będzie mieć własny serial

Telewizja SyFy zamówiła pełny sezon serialu "Chucky", którego showrunnerem będzie Don Mancini ("Hannibal", "Channel Zero"). Zobaczymy, jak chaos opanowuje miasteczko, po tym jak na wyprzedaży pojawia się przerażająca laleczka. Następuje seria przerażających morderstw, pojawiają się wrogowie i sojusznicy z przeszłości Chucky'ego, tajemnice zaczynają wychodzić na jaw. Dodatkowo serial planuje opowiedzieć, jak zwykłe dziecko zamieniło się w potwora.

7. Tony Danza w nowej komedii FOX-a

Tony Danza wystąpi gościnnie w sitcomie "Outmatched" jako ojciec postaci Jasona Biggsa.

8. Dave – zwiastun nowego serialu FX

"Dave" to nowa komedia FX, której bohaterem będzie Dave Burd, czyli raper Lil Dicky. Premiera w marcu.

9. Breeders – zwiastun kolejnego serialu FX

Druga komedia FX, która zadebiutuje w marcu, to "Breeders" z Martinem Freemanem i Daisy Haggard w roli rodziców gromadki dzieci.

10. Making It z zamówieniem na 3. sezon

NBC zamówiło 3. sezon programu "Making It" z Amy Poehler i Nickiem Offermanem.

11. Premiera The Kenan Show opóźniona

NBC opóźniło premierę "The Kenan Show", nowej komedii z Kenanem Thompsonem z "Saturday Night Live", po to żeby jej twórca miał więcej czasu na pisanie. Serial zobaczymy w sezonie 2020/21.

12. Dwayne Johnson bohaterem sitcomu NBC

Kolejne zamówienie NBC to sitcom "Young Rock", którego bohaterem będzie młody Dwayne Johnson. Serial od razu dostał 11 odcinków. Scenariusz pisze ekipa "Fresh off the Boat" – Nahnatchka Khan i Jeff Chiang.

13. Ellen Pompeo o odejściu Justina Chambersa

Z "Chirurgów" odszedł Justin Chambers, który był w obsadzie serialu od początku. Według Ellen Pompeo, to jedna z największych strat, jakie przeżyli "Chirurdzy".

REKLAMA