5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Maratony "The Big Bang Theory" i "2 Broke Girls" w Comedy Central. Wizyty z zaświatów w "Pamiętnikach wampirów". Nowy plakat "Falling Skies". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kiedy ruszy 2. sezon "The Glee Project"? Już wiadomo, że uczestnicy 2. sezonu "The Glee Project" będą walczyć o możliwość występu w "Glee" od 5 czerwca. W tym roku rywalizować będzie 14 osób, o których więcej informacji znajdziecie tutaj.

2. Nowy sezon "The Big Bang Theory" w Comedy Central. 3 maja o godz. 18:15 rusza w Comedy Central 5. sezon "Teorii wielkiego podrywu". Tego samego dnia od godz. 11:00 fani będą mogli sobie przypomnieć cały 4. sezon tego sitcomu. Z kolei 1 maja od godz. 11:00 Comedy Central zaprasza na maraton z "Dwiema spłukanymi dziewczynami" ("2 Broke Girls").

3. Mama i ciocia Eleny w finale 3. sezonu "Pamiętników wampirów". W tegorocznym finale "Pamiętników wampirów" powróci Sara Canning jako ciocia Jenna. W tym samym odcinku zobaczymy też mamę Eleny, Mirandę (gościnnie Erin Beute). Finał 3. sezonu wyemitowany zostanie przez CW 10 maja. TVLine zamieściło zdjęcie Eleny z mamą i ciocią.

4. Nowe seriale w AXN Spin. Od 2 maja w AXN Spin oglądać będzie można losy młodych gimnastyczek, które walczą o udział w olimpiadzie - czyli serial "Make It or Break It". Premiera 2 maja o godz. 13:40 w AXN Spin. Z kolei 3 maja o godzinie 18:15 w tej samej stacji ruszy "Druga szansa" ("Life Unexpected") - historia nastolatki, którą rodzice zostawili jako dziecko.

5. Plakat 2. sezonu "Falling Skies". W sieci pojawił się teaserowy plakat 2. sezonu "Falling Skies" (który to serial można oglądać w niedzielne wieczory w polskim SciFi Universal jako "Wrogie niebo"). Nowy sezon rusza w USA na antenie TNT 17 czerwca.

REKLAMA