10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

"Wspaniała pani Maisel" bije rekordy. Nowy "Strażnik Teksasu" i serial o Supermanie w CW. Amazon podał obsadę "Władcy Pierścieni". A oprócz tego druga książka z cyklu "Ty", "Awkwafina Is Nora From Queens" i nie tylko.

1. Wspaniała pani Maisel bije rekordy

Według Nielsena 3. sezon "Wspaniałej pani Maisel" ma dwa razy wyższą oglądalność niż drugi. Pierwszy odcinek miał w USA oglądalność 5,5 mln na przestrzeni tygodnia, średnia dla całego sezonu to 3,2 mln.

2. Nowy Strażnik Teksasu i Superman w CW

Telewizja CW zamówiła pełny sezon serialu "Walker, Texas Ranger", czyli rebootu "Strażnika Teksasu" z Jaredem Padaleckim w roli głównej. Zamówienie na cały sezon otrzymał także serial "Superman & Lois" z Tylerem Hoechlinem i Elizabeth Tulloch w tytułowych rolach.

3. Jack Reacher z zamówieniem w Amazonie

Amazon zamówił pełny sezon serialu "Jack Reacher" na podstawie powieści Lee Childa. 1. sezon będzie oparty na książce "The Killing Floor" 1997 roku. Scenarzystą i showrunnerem jest Nick Santora ("Skorpion").

4. Amazon podał obsadę Władcy Pierścieni

Amazon oficjalnie ogłosił obsadę serialu ze świata "Władcy Pierścieni". Znajdują się w niej Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers i Daniel Weyman. Szczegóły dotyczące postaci wciąż są trzymane w tajemnicy. Zdjęcia ruszają w przyszłym miesiącu w Nowej Zelandii, w tym momencie obsada jest na etapie czytania scenariusza.

5. Josh Holloway w serialu Yellowstone

Josh Holloway ("Lost") pojawi się w 3. sezonie "Yellowstone" w stałej roli Roarke'a Morrisa. Zobaczcie, jak zapoznaje się on z Beth Dutton (Kelly Reilly).

6. Awkwafina Is Nora From Queens z 2. sezonem

Comedy Central zamówiło 2. sezon serialu "Awkwafina Is Nora From Queens" jeszcze przed premierą pierwszego, która jest planowana na 22 stycznia.

7. Tosh.0 z zamówieniem na kolejne sezony

"Tosh.0" dostało zamówienie na aż cztery sezony (80 odcinków) od Comedy Central.

8. Method Man w spin-offie Power

Method Man dołączył do obsady "Power Book 2: Ghost", czyli spin-offu serialu "Power". Zagra prawnika, którego pociąga nowojorski półświatek rządzony przez postać Mary J. Blige.

9. Będzie jeszcze więcej Very

Brytyjska "Vera" dostała zamówienie na 11. sezon. Pod uwagę jest też brany amerykański remake serialu.

10. Druga książka z cyklu Ty od dziś w księgarniach

Od dziś dostępne są w Polsce "Ukryte ciała" Caroline Kepnes, czyli książka, na której jest oparty 2. sezon serialu "Ty". W tej części historii nasz ulubiony socjopata Joe Goldberg wyjeżdża do Los Angeles, gdzie spotyka swoją kolejną miłość/obsesję. Serialowa jest patronem wydania, w związku z czym dziś na Facebooku znajdziecie konkurs, w którym będziecie mogli wygrać książkę.

Kepnes Ukryte ciała książka Ty

REKLAMA