"Chilling Adventures of Sabrina" – zwiastun 3. sezonu. Podróż do piekła, romanse, cheerleaderki i inne atrakcje

0

"Bycie królową piekła to nie wakacyjna fucha" – słyszymy w zwiastunie 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". I nie jest najdziwniejsza rzecz, jaka się w nim dzieje.

Od córki Dona Drapera do królowej piekła. Kiernan Shipka zrobiła w ostatnich latach dużą karierę i wszystko wskazuje na to, że dopiero się rozkręca. A wraz z młodą aktorką rozkręca się "Chilling Adventures of Sabrina", netfliksowy serial oparty na komiksie Roberta Aguirre-Sacasy.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 3 – zwiastun

W 3. sezonie, który zobaczymy za tydzień na Netfliksie, Sabrina Spellman wybierze się do piekła, żeby ratować swojego chłopaka Nicka (Gavin Leatherwood), a być może i całe Greendale. A skoro już tam się wybierze, to równie dobrze może piekłem porządzić. Wcześniej jednak czeka ją starcie z niejakim Calibanem, księciem piekieł granym przez australijskiego aktora Sama Corletta. I właśnie tutaj szykuje nam się potencjalny trójkąt miłosny.

Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Chilling Adventures of Sabrina"? Główna bohaterka wstąpi w szeregi cheerleaderek, a tymczasem jej przyjaciele ze szkoły, Harvey Kinkle (Ross Lynch), Roz Walker (Jaz Sinclair) i Theo Putnam (Lachlan Watson), założą zespół o nazwie Fright Club.

Premiera 3. sezonu Chilling Adventures of Sabrina 24 stycznia na Netfliksie