7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Better Call Saul" z finałowym sezonem. "The Walking Dead: World Beyond" z datą premiery. Koniec "Sorry for Your Loss" i "Limetown". A oprócz tego "Jett", start platformy Peacock i nie tylko.

1. Better Call Saul z finałowym sezonem

Telewizja AMC zamówiła 6. i zarazem finałowy sezon "Better Call Saul", który będzie składać się z 13 odcinków. Premiera planowana jest na 2021 rok. Tymczasem w dwóch odcinkach 5. sezonu pojawi się gościnnie Dean Norris jako znany z "Breaking Bad" agent DEA Hank Schrader.

2. The Walking Dead: World Beyond z datą premiery

"The Walking Dead: World Beyond", czyli drugi spin-off hitowego serialu AMC o zombie, wystartuje 12 kwietnia, po finale TWD.

3. Koniec Sorry for Your Loss i Limetown

Facebook skasował "Sorry for Your Loss" i "Limetown". W planach są dalsze cięcia – platforma chce odejść od seriali fabularnych na rzecz programów bez scenariusza. Producenci "Sorry for Your Loss" w tym momencie szukają nowej stacji.

4. Platforma Peacock startuje w lipcu

Peacock, czyli serwis streamingowy NBCUniversal, wystartuje 15 lipca. Oprócz kultowych seriali, jak "30 Rock", "Battlestar Galactica" czy "Świat według Bundych", w serwisie pojawi się 20 produkcji oryginalnych, w tym sequel "Punky Brewster", nowe "Byle do dzwonka" czy też "Nowy wspaniały świat".

5. Amazon rezygnuje z Mrocznej wieży

Amazon zrezygnował z serialu "Mroczna wieża" na podstawie cyklu powieści Stephena Kinga, argumentując, że projekt nie miał takiego rozmachu, o jaki chodziło. Showrunner Glen Mazzara będzie próbował sprzedać scenariusze innej stacji.

6. Cinemax nie zamówi 2. sezonu Jett

Telewizja Cinemax rezygnuje z oryginalnych seriali i w związku z tym nie będzie zamówienia dla 2. sezonu "Jett". Twórcy szukają nowej stacji.

7. Konkurs z książką Ukryte ciała

Na naszym Facebooku znajdziecie konkurs z książką "Ukryte ciała" Caroline Kepnes, na podstawie której powstał 2. sezon serialu "Ty". Zapraszamy!

REKLAMA