Reese Witherspoon i Kerry Washington w zwiastunie "Little Fires Everywhere". To będzie świetny pojedynek!

"Little Fires Everywhere" (Fot. Hulu)

"Wielkie kłamstewka" raczej nie wrócą, ale za to dostaniemy inny miniserial w znakomitej kobiecej obsadzie. Zobaczcie pełen ognia zwiastun "Little Fires Everywhere" platformy Hulu.

Pojedynki aktorskie najwyższej jakości to ostatnio norma w miniserialach. I w tym roku nie będzie inaczej, bo Hulu szykuje na wiosnę "Little Fires Everywhere", czyli adaptację książki Celeste Ng z 2017 roku wydanej w Polsce jako "Małe ogniska".

Little Fires Everywhere – zwiastun miniserialu Hulu

Akcja 8-odcinkowego serialu dzieje w w latach 90. w ekskluzywnej społeczności Shaker Heights w Ohio. Życie idealnej rodziny Richardsonów splata się z losami enigmatycznej matki i córki, które starają się przywrócić do pionu swoje życie. "To historia o wadze sekretów, naturze sztuki i tożsamości, dzikiej sile macierzyństwa i niebezpieczeństwie leżącym w przekonaniu, że przestrzeganie zasad może zapobiec katastrofie" – czytamy w oficjalnym opisie.

Bohaterkami są dwie kobiety: Elena Richardson (Reese Witherspoon) jest lokalną dziennikarką, której rodzina mieszka w Shaker Heights od trzech pokoleń, a Mia Warren (Kerry Washington) to fotografka, która przenosi się z miejsca na miejsce i nie chce powiedzieć swojej córce, Pearl (Lexi Underwood), kto jest jej ojcem.

Rosemarie DeWitt ("Black Mirror") wciela się w Lindę McCullough, przyjaciółkę Eleny, a Joshua Jackson ("The Affair") gra Billa Richardson, męża dziennikarki. W obsadzie są także Geoff Stults ("Enlisted"), Jaime Ray Newman ("Bates Motel"), Britt Robertson ("For the People") i Jesse Williams ("Chirurdzy"). Serial tworzy Liz Tigelaar ("Casual"), a Washington i Witherspoon są producentkami.

Premiera Little Fires Everywhere 18 marca w USA

REKLAMA