7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

"Obsesja Eve" wróci w kwietniu z 3. sezonem. AMC zastanawia się nad 3. sezonem "Terroru". "Grown-ish" i "Good Trouble" z zamówieniem na kolejne serie. A oprócz tego "Ramy", "Simpsonowie" i nie tylko.

1. Obsesja Eve wróci w kwietniu z 3. sezonem

Pojawił się teaser 3. sezonu "Obsesji Eve" i przybliżona data premiery: kwiecień. Do obsady dołączą Dame Harriet Walter, Danny Sapani, Gemma Whelan, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery, Pedja Bjelac i Evgenia Dodina. Produkcję w tym sezonie prowadzi Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead").

2. Grown-ish i Good Trouble z zamówieniem

Telewizja Freeform zamówiła 4. sezon "Grown-ish" i 3. sezon "Good Trouble".

3. Dollface i serial o Wu-Tang też powrócą

Hulu zamówiło 2. sezon komedii "Dollface", która okazała się jednym z najpopularniejszych nowych seriali platformy w zeszłym roku. Zamówienie otrzymało także "Wu-Tang: An American Saga".

4. Terror – czy będzie 3. sezon serialu?

"Terror" na razie nie ma zamówienia na 3. sezon, ale stacja rozważa różne opcje i szuka pomysłów. Jeśli sezon 3 powstanie, na pewno będzie tworzony przez nową ekipę i osadzony w innej epoce historycznej niż dwa dotychczasowe.

5. Ramy i nowe seriale Hulu – daty premier

"Ramy" wróci z 2. sezonem 29 maja (wszystkie 10 odcinków naraz), do obsady dołączy Mahershala Ali. 15 maja zadebiutuje komedia "The Great" z Elle Fanning w roli młodej Katarzyny Wielkiej, a 8 maja "Solar Opposites", animowana produkcja Justina Roilanda i Mike'a McMahana ("Rick & Morty") o rodzinie kosmitów, którzy zmuszeni są zamieszkać w środkowych Stanach. W obsadzie m.in. Roiland, Thomas Middleditch, Sean Giambrone i Mary Mack.

6. Hank Azaria nie wróci do Simpsonów

Hank Azaria nie będzie już udzielał głosu Apu w "Simpsonach". Aktor uznał, że nie jest to właściwe.

7. Syrena wraca w kwietniu z 3. sezonem

Telewizja Freeform podała datę premiery 3. sezonu "Syreny": 2 kwietnia. Pod linkiem znajdziecie także zdjęcie z jednego z nowych odcinków.

REKLAMA