Luty w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów

"Rocketman"

W lutym w HBO będzie większa dostawa filmów, w tym "Rocketman" o Eltonie Johnie. Z seriali na antenę stacji zawita dokument "McMiliony", a także 11. sezon "Współczesnej rodziny".

Na listę lutowych premier HBO GO tradycyjnie jeszcze czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO. Tym razem seriali jest wyjątkowo mało, bo ogromna większość tych, które będą na antenie, to po prostu kontynuacje premier ze stycznia ("Outsider", "Nowy papież", "Brytania", "Potwór z bagien", "Avenue 5" itd.). Z nowości pojawią się "McMiliony" i 11. sezon "Współczesnej rodziny". Premiery filmowe to m.in. "Rocketman", "Kraina cudów", "Szczypta romansu", "Brightburn: Syn ciemności", "Wieczór gier" czy "Men in Black: International".

Nowe seriale w HBO – premiery w lutym

McMiliony – sześcioodcinkowy serial dokumentalny HBO to nieprawdopodobna, ale prawdziwa historia kradzieży 24 milionów dolarów z loterii Monopoly organizowanej przez sieć McDonald's w latach 90., tajemniczego człowieka stojącego za całym tym oszustwem i agentach FBI, którzy poszli jego tropem. Bohaterem jest były policjant, który przez lata czuwał nad prawidłowością loterii i wyprowadzał z niej pieniądze. Premiera w HBO GO 4 lutego, a w HBO 6 lutego.

Współczesna rodzina, sezon 11 – finałowy sezon serialu komediowego przedstawiającego codzienne życie wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny. Jak zakończą się losy Pritchettów, Dunphych i Tuckerów?

Telewizja HBO – filmy i seriale w lutym

· Kraina cudów (Wonder Park) – 2 lutego w HBO

· Szczypta romansu (Just Add Romance) – 6 lutego w HBO

· McMiliony (McMillions), odc. 1 – 6 lutego w HBO, kolejne odcinki w czwartki

· Rocketman – 9 lutego w HBO

· Współczesna rodzina (Modern Family) sezon 11, odc. 1 – 9 lutego w HBO3, kolejne odcinki w niedziele

· Romeo i Julia: Poza słowami (Romeo And Juliet: Beyond Words) – 13 lutego w HBO

· Brightburn: Syn ciemności (Brightburn) – 16 lutego w HBO

· Men in Black: International – 23 lutego w HBO

· Zagadki Hailey Dean: Śmierć na posterunku (Hailey Dean Mysteries: Death On Duty) – 27 lutego w HBO

· Wieczór gier (Game Night) – 29 lutego w HBO

REKLAMA