8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Morning Show" (Fot. Apple TV+)

Daty premier seriali Apple TV+ – "Amazing Stories", "Defending Jacob" i nie tylko. Powrót Steve'a Carella do "The Morning Show" pod znakiem zapytania. A oprócz tego "Psych", "The Walking Dead: World Beyond" i nie tylko.

1. Apple zamawia kolejne sezony swoich seriali

Zamówienie na 2. sezon od Apple TV+ otrzymały dwa kolejne seriale: "Home Before Dark" zainspirowane sprawą 9-letniej dziennikarki Hilde Lysiak i komedia "Mythic Quest: Raven's Banquet" o twórcy gry wideo z Robem McElhenneyem w roli głównej. Ten pierwszy będzie mieć premierę 3 kwietnia, ten drugi 7 lutego.

2. Czy Steve Carell wróci do The Morning Show?

Steve Carell wciąż nie podpisał kontraktu na 2. sezon "The Morning Show" i nie wiadomo, czy się w nim pojawi. Showrunnerka serialu Kerry Ehrin zapewnia, że chciałaby, aby wrócił.

3. Amazing Stories – data premiery serialu

5-odcinkowa serialowa antologia "Amazing Stories", będąca nową wersją produkcji Stevena Spielberga z lat 80., zadebiutuje 6 marca na Apple TV+. Platforma wypuściła zdjęcie z odcinka "The Rift", w którym zagrają Kerry Bishé, Edward Burns, Juliana Canfield i Austin Stowell. W innych odcinkach pojawią się m.in. Dylan O'Brien, Victoria Pedretti, Sasha Alexander, Josh Holloway i Robert Forster w swojej ostatniej roli. Showrunnerami serialu są Eddy Kitsis i Adam Horowitz ("Once Upon a Time"), a wśród producentów znajduje się Spielberg.

Amazing Stories serial Apple TV+

4. Defending Jacob – data premiery serialu

"Defending Jacob" to nowość Apple TV+, która będzie mieć premierę 24 kwietnia. Oparty na książce Williama Landaya serial limitowany to thriller z akcją osadzoną w małym miasteczku w Massachusetts. Głównym bohaterem jest prokurator (Chris Evans), "rozdarty pomiędzy obowiązkiem utrzymywania sprawiedliwości a bezwarunkową miłością do syna". W obsadzie są także Michelle Dockery, Jaeden Martell, Cherry Jones, Pablo Schreiber, Betty Gabriel i Sakina Jaffrey. Showrunnerem jest Mark Bomback, a reżyserem Morten Tyldum ("Gra tajemnic").

Defending Jacob serial

5. SAG Awards – nagrody gildii aktorów rozdane

Tutaj znajdziecie listę zwycięzców SAG Awards, a tutaj najlepsze kreacje z czerwonego dywanu.

6. Powiększa się obsada drugiego filmu Psych

Allison Miller ("A Million Little Things"), Sarah Chalke ("Scrubs"), Kadeem Hardison ("A Different World") i Richard Schiff ("The West Wing") dołączyli do obsady filmu "Psych 2: Lassie Come Home", który powstaje dla nowej platformy Peacock.

7. Dwa sezony The Walking Dead: World Beyond

"The Walking Dead: World Beyond", czyli nowy spin-off TWD, nie będzie ciągnąć się w nieskończoność. Telewizja AMC planuje dwa sezony składające się łącznie z 20 odcinków.

8. Jessica Biel producentką serialu Freeform

Telewizja Freeform zamówiła cały sezon "niekonwencjonalnego thrillera" "Last Summer". Akcja będzie dziać się w trzy różne lata – 1993, 1994 i 1995 roku – w małym miasteczku w Teksasie, gdzie znika ładna i popularna licealistka Kate (Mika Abdalla, "Project Mc2"). W tym samym czasie nastolatka o imieniu Jeanette (Chiara Aurelia, "Tell Me Your Secrets") z dziwnej dziewczyny przemienia się w najpopularniejszą w szkolę – a do 1995 roku w najbardziej znienawidzoną w całej Ameryce. Odcinki będą opowiadane na zmianę z perspektywy obu głównych bohaterek. W ekipie producentów serialu jest Jessica Biel ("The Sinner").

REKLAMA