"The Undoing" na zdjęciach. To nowy serial HBO z Nicole Kidman i twórcą "Wielkich kłamstewek" za sterami

"The Undoing" (Fot. HBO)

0

Ekipa "Wielkich kłamstewek" powraca w nowym miniserialu HBO. "The Undoing" z Nicole Kidman to pełna twistów opowieść o kobiecie, która odkrywa straszne rzeczy na temat własnego męża.

Jedna z najbardziej oczekiwanych serialowych nowości tego roku to 6-odcinkowy serial limitowany HBO "The Undoing" z Nicole Kidman w roli głównej i Davidem E. Kelleyem ("Wielkie kłamstewka") w roli scenarzysty i showrunnera.

The Undoing – nowy serial HBO z Nicole Kidman

W opartej na książce "You Should Have Known" Jean Hanff Korelitz opowieści poznamy Grace Fraser (Kidman), terapeutkę, która wraz z mężem Jonathanem (Hugh Grant) prowadziła dokładnie takie życie, jakiego chciała. Wszystko zmienia się dosłownie na przestrzeni jednej nocy, po tym jak życiem Grace wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat mężczyzny, którego myślała, że znała.

The Undoing serial HBO Nicole Kidman

The Undoing serial HBO

Pozostawiona w obliczu rozprzestrzeniającej się i bardzo publicznej katastrofy, a do tego przerażona tym, jak bardzo nie słuchała swoich własnych rad, Grace musi wszystko zmienić i stworzyć nowe życie dla swojego dziecka (Noah Jupe) i rodziny.

– To jest pokręcone i nic nie jest takie, jakim się wydaje. Trudno o tym rozmawiać, bo w miarę jak to się rozwija, odkrywa się więcej rzeczy. Ale teraz wybranie niewiedzy jest fascynującą częścią ludzkiej natury. Kiedy dokonujesz wyboru i jakiego dokonujesz wyboru – w co chcesz wierzyć, co chcesz widzieć – to podstawa psychologii tego serialu. Dokonujemy wyboru, żeby widzieć pewne rzeczy. Poza tym każdy ma tajemnice – opowiadała Nicole Kidman podczas TCA Press Tour.

The Undoing serial HBO

The Undoing serial HBO

Serial został napisany przez Kelleya i wyreżyserowany przez Susanne Bier ("Nocny recepcjonista"). Oprócz Kidman, Granta i Jupe'a w obsadzie znajdują się Edgar Ramirez ("American Crime Story") jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova ("Stacja Berlin") jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alves, Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni ("Black Earth Rising") jako Haley Fitzgerald i Sofie Gråbøl ("Gentleman Jack") jako Catherine Stamper. Ojca Grace zagra Donald Sutherland ("Trust").

Premiera The Undoing w maju 2020 w HBO