W sieci huczy od wspólnych zdjęć Brada Pitta i Jennifer Aniston! Byli małżonkowie pogratulowali sobie wygranej

"The Morning Show" (Fot. Apple TV+)

Na każdym rozdaniu nagród wydarzy się coś takiego, o czym przez najbliższe dni mówią media. Tym razem będzie to spotkanie Brada Pitta i Jennifer Aniston za kulisami SAG Awards.

On zdobył statuetkę SAG za rolę w "Pewnego razu... w Hollywood", ona za występ w "The Morning Show" i gdyby nie byli byłymi małżonkami i TYM Bradem Pittem i TĄ Jennifer Aniston, te zdjęcia nigdy nie zalałby sieci. Tymczasem dzisiaj internet huczy od wspólnych fotek byłych małżonków.

Brad Pitt i Jennifer Aniston gratulują sobie nagród SAG

Prawdopodobnie fakt, że dwoje aktorów gratuluje sobie wygranej, nikogo by nie zdziwił, gdyby nie chodziło o parę, która od 2000 do 2005 roku uchodziła za idealne małżeństwo w Hollywood. W zmianę statusu ich związku była zamieszana Angelina Jolie, z którą aktor poznał się i prawdopodobnie związał na planie "Pan i Pani Smith". Brad i Angie byli razem 12 lat. Rozstali się w 2016 roku.

W tym czasie Jennifer Aniston była związana z Justinem Theroux. Aktorzy poznali się na planie filmu "Raj na ziemi" w 2011 roku. Rok później byli narzeczonymi, a w 2015 powiedzieli sobie "tak", by w 2017 wziąć rozwód. W każdym razie, status związków byłych małżonków jak na dzisiaj to samotni rozwodnicy, zatem nie było szansy na to, żeby te zdjęcia rozeszły się bez echa.

A jeśli jesteście ciekawi, kto jeszcze wygrał nagrody gildii aktorów, listę zwycięzców znajdziecie tutaj.

REKLAMA