"Jaskier na Open'er 2020" to za mało! Jest petycja, by "Grosza daj wiedźminowi" pojawiło się na Super Bowl

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Fanom "Wiedźmina" nie można odmówić pomysłowości. Prócz przeróbek piosenki "Grosza daj wiedźminowi" pojawił się też pomysł, by wykonać utwór podczas finału Super Bowl.

Serialowy "Wiedźmin" zostawił trwały ślad w głowach widzów. Mowa o utworze "Grosza daj wiedźminowi", który został już przerobiony przez entuzjastów wszelkich gatunków muzycznych. Jednak to ciągle nie koniec. Joey Batey wkrótce może zacząć dawać koncerty jako Jaskier.

Grosza daj wiedźminowi na Super Bowl?

W Polsce zaraz po premierze pierwszego sezonu serialu na Facebooku pojawiło się wydarzenie pt. "Jaskier na Open'er 2020", które dotarło nawet do organizatorów festiwalu. Tymczasem widzowie z USA poszli o krok dalej i dostosowali swoją petycję do amerykańskich realiów. Tak postała prośba, by "Grosza daj wiedźminowi" pojawiło się podczas finału Super Bowl!

– Ulubioną drużyną Henry'ego Cavilla jest Kansas City Chiefs. Wynika to z faktu, że Superman jest z Kansas, więc Cavill stwierdził, że to pewnie też ulubiona drużyna Clarka Kenta, a więc i jego. Biorąc pod uwagę, że Kansas City Chiefs grają na Super Bowl, a pod koniec 2019 roku wyszedł "Wiedźmin", powinniśmy świętować śpiewając piosenkę na cześć znanego fana Kansas City Chiefs – uzasadniają jej twórcy.

A jakie są na to szanse? Na razie petycja nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem, jednak nie można niczego wykluczyć, zwłaszcza gdyby do akcji przystąpił słynący z nietypowych promocji swoich produkcji Netflix.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie