Czy James Corden naprawdę prowadzi podczas "Carpool Karaoke"? Wideo zza kulis zdziwiło fanów programu

"The Late Late Show" (Fot. CBS)

Gdybyście mieli wątpliwości, telewizja kłamie. Jak bardzo? Fanów "Carpool Karaoke" zaskoczyło odkrycie, że James Corden nie jest tak wielozadaniowy, jak mogłoby się wydawać. A może jednak jest?

Jak powstają sceny przejazdów autami w serialach? Zdarza się, że aktorzy siedzą w studiu i do akcji wchodzi green screen (tak było w 3. sezonie "Detektywa", o czym przekonaliśmy się na własne oczy, oglądając niedokończone odcinki), bywa też tak, że samochód z aktorami w środku jest holowany przez inne auto. Gdyby aktorzy jechali "naprawdę", ciężko byłoby nakręcić scenę zawierającą jakikolwiek dialog.

Carpool Karaoke – czy James Corden prowadzi?

I jak się okazuje, do podobnych sztuczek czasami ucieka się ekipa programu Jamesa Cordena, który z jeżdżenia i śpiewania w "Carpool Karaoke" uczynił swój znak firmowy. Na Twitterze pojawiło się zakulisowe wideo, które uświadomiło fanom programu, jak wyglądało nagrywanie odcinka z Justinem Bieberem. Gospodarz słynnego segmentu "The Late Late Show" nie prowadził, tylko siedział wygodnie w aucie, które ciągnęła ciężarówka, i udawał, że prowadzi.

Nie wygląda to jak James podwożący słynnego znajomego do pracy, prawda? Fani pewnie by się też zdziwili, gdyby dowiedzieli, że nagranie 15 minut luźnej rozmowy ze śpiewaniem to często kilka godzin ciężkiej pracy w nerwowej atmosferze.

Po tym jak informacja, że James Corden tylko udaje, że prowadzi auto w "Carpool Karaoke", rozprzestrzeniła się lotem błyskawicy, ekipa "The Late Late Show" wydała oświadczenie. Wynika z niego, że takie akcje jak ta z Bieberem zdarzają się rzadko. Zazwyczaj gospodarz programu nie tylko siedzi za kółkiem, ale też prowadzi auto.

– James zawsze prowadzi auto podczas "Carpool Karaoke". Jednak w rzadkich sytuacjach, kiedy jest element kaskaderski i producenci uważają, że jazda byłaby niebezpieczna, używamy holowania – czytamy.

Corden odpowiedział z kolei żartem w postaci tego oto zdjęcia z Samuelem L. Jacksonem. "Ludzie, my nawet nie używamy prawdziwego auta" – napisał.

A tymczasem w sieci znajdziecie dowody na to, że Corden najczęściej jednak sam prowadzi. Ekipa "Carpool Karaoke" ciągle wpada na ludzi, którzy im robią zdjęcia. O tym, że brytyjski prezenter jest dobrym kierowcą i zawsze dba o to, by były zapięte pasy, zapewniała też Jane Krakowski, która brała udział w programie w 2016 roku.

REKLAMA