7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC/Warner Bros.)

Jennifer Aniston zaskoczyła fanów w Central Perku. Lauren Bowles zagra w "How to Get Away with Murder". Stacje Wielkiej Czwórki zamawiają piloty seriali na nowy sezon.

1. Przyjaciele – Jennifer Aniston zaskoczyła fanów

Jennifer Aniston wpadła na plan Warner Bros., gdzie kręcono "Przyjaciół", i zaskoczyła fanów na pomarańczowej kanapie w Central Perku. Plan serialu można zwiedzać na co dzień, ale zazwyczaj bez dodatkowych atrakcji.

2. Dexter Darden w serialu Byle do dzwonka

Dexter Darden dołączył do głównej obsady rebootu "Byle do dzwonka", który tworzy platforma Peacock.

3. Lauren Bowles w How to Get Away with Murder

Lauren Bowles ("Czysta krew") pojawi się w roli prokurator w ostatnich odcinkach "How to Get Away with Murder".

How to Get Away with Murder

4. NBC zamawia piloty nowych komedii

Telewizja NBC zamówiła piloty trzech komedii: opartego na hiszpańskim formacie romantycznego serialu "Someone Out There", który tworzą Matt Hubbard ("Forever"), Josh Siegal i Dylan Morgan ("The Good Place"); niezatytułowanego projektu ekipy "Brooklyn Nine-Nine" o grupce czarnoskórych przyjaciół, którzy chodzą na randki i piją wino; a także "Crazy for You", serialu o randkowaniu od Rachele Lynn i ekipy "Saturday Night Live". Wcześniej zamówienie w NBC dostały komedie "Jefferies", "American Auto", "Night School" i "Young Rock". W nowym sezonie zadebiutuje także "The Kenan Show", którego premierę opóźniono.

5. NBC zamawia pilot serialu Ordinary Joe

Telewizja NBC zamówiła także pilot "Ordinary Joe", serialu dramatycznego, który piszą Russel Friend i Garrett Lerner ("Dr House). Serial opowie o trzech równoległych życiach głównego bohatera, po tym jak dokonuje ważnego wyboru. "Ordinary Joe" zapyta, jak mogłoby wyglądać twoje życie, gdybyś podjął decyzję, opierając się na miłości, lojalności lub pasji.

6. FOX zamawia pilot The Cleaning Lady

FOX zamówił pilot serialu "The Cleaning Lady", opartego na argentyńskim formacie. Bohaterką jest lekarka, która przyjeżdża do USA, żeby ratować chorego syna. Kiedy system ją zawodzi, zostaje sprzątaczką mafii i zaczyna grać według własnych zasad. Scenarzystką jest Miranda Kwok ("The 100").

7. ABC zamawia pilot Harlem's Kitchen

W telewizji ABC zamówienie otrzymał pilot serialu "Harlem's Kitchen", który tworzy Zahir McGhee ("For the People"). To dramat rodzinny osadzony w restauracji w Harlemie. Właścicielem jest Ellis Rice, prowadzący knajpę razem z żoną i trzema córkami. Niespodziewana śmierć i tajemnice, które wychodzą na jaw, wywołują zamieszanie i stawiają pod znakiem zapytania przyszłość restauracji.

REKLAMA