Życie Nicole Kidman rozpada się w zwiastunie "The Undoing" – miniserialu twórcy "Wielkich kłamstewek"

"The Undoing" (Fot. HBO)

0

Kobieta w trudnej sytuacji życiowej, Nicole Kidman w roli głównej i David E. Kelley za sterami. Zobaczcie zwiastun "The Undoing", kolejnego miniserialu HBO, który wygląda jak pewny hit.

"Miałam tę ideę idealnego życia, którą wzięłam od ciebie i mamy" – mówi Grace Fraser (Nicole Kidman) do swojego ojca (Donald Sutherland) w zwiastunie "The Undoing". A potem wszystko zaczyna się rozpadać.

The Undoing – zwiastun serialu z Nicole Kidman

6-odcinkowy miniserial HBO, który stworzył David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka"), jest oparty na książce "You Should Have Known" Jean Hanff Korelitz. Kidman gra terapeutkę, która wraz z mężem Jonathanem (Hugh Grant) prowadziła dokładnie takie życie, jakiego chciała. Wszystko zmienia się dosłownie na przestrzeni jednej nocy, po tym jak życiem Grace wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat mężczyzny, którego myślała, że znała.

Pozostawiona w obliczu rozprzestrzeniającej się i bardzo publicznej katastrofy, a do tego przerażona tym, jak bardzo nie słuchała swoich własnych rad, Grace musi wszystko zmienić i stworzyć nowe życie dla swojego dziecka (Noah Jupe) i rodziny.

"The Undoing" zostało napisane przez Kelleya i wyreżyserowane przez Susanne Bier ("Nocny recepcjonista"). W obsadzie znajdują się także Edgar Ramirez ("American Crime Story") jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova ("Stacja Berlin") jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alves, Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni ("Black Earth Rising") jako Haley Fitzgerald i Sofie Gråbøl ("Gentleman Jack") jako Catherine Stamper.

Premiera The Undoing w maju 2020 w HBO