Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "BoJack Horseman", "Ragnarok" i inne premiery

"BoJack Horseman" (Fot. Netflix)

W tym tygodniu czeka nas pożegnanie z "BoJackiem Horsemanem", a także "Ragnarok", "Cudotwórcy" w nowej odsłonie i nie tylko. Oto lista serialowych premier na najbliższe dni.

Ostatni tydzień stycznia upłynie pod znakiem pożegnania z naszym ulubionym człowiekiem-koniem. W piątek na Netfliksie wylądują finałowe odcinki "BoJacka", a wraz z nimi pojawi się m.in. skandynawski serial młodzieżowy "Ragnarok". HBO GO tymczasem ma do zaproponowania średniowieczny sezon "Cudotwórców".

Cudotwórcy (sezon 2) – 29 stycznia na HBO GO

"Cudotwórcy: Wieki ciemne" to 2. sezon komediowej antologii TBS, który zgodnie z oficjalnym opisem ma opowiadać o "przyjaźni, rodzinie i próbach pozostania żywym". Daniel Radcliffe i Steve Buscemi tym razem trafią do średniowiecza, czasów "skrajnej nierówności dochodów, słabej opieki zdrowotnej i powszechnej ignorancji". Radcliffe zagra króla, który nie jest najlepszy w swoim fachu. W nowych rolach powrócą też Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Jon Bass i Lolly Adefope.

The Stranger (nowość) – 30 stycznia na Netfliksie

"The Stranger" to netfliksowa adaptacja powieści "Nieznajomy" Harlana Cobena. Głównym bohaterem serialu będzie Adam Price (Richard Armitage, "Stacja Berlin"), prowadzący perfekcyjne życie wraz z żoną i dwójką synów, przynajmniej do czasu, aż nie zburzy go wizyta tajemniczej nieznajomej. Młoda kobieta (w tej roli znana m.in. z "Black Mirror" Hannah John-Kamen) wyjawi Adamowi sekret dotyczący jego żony, każąc mu się zastanowić, co tak naprawdę wie o swoich najbliższych. A to dopiero początek pełnej zagadek historii i znacznie większego spisku.

BoJack Horseman (sezon 6B) – 31 stycznia na Netfliksie

"BoJack Horseman" powraca po raz ostatni z ósemką finałowych odcinków. Główny bohater jest teraz profesorem i odmienionym człowiekiem, który chciałby nie musieć już więcej grać w życiu i po prostu być sobą. Ale czy rzeczywiście uda mu się znaleźć szczęście, spokój i równowagę?

Ragnarok (nowość) – 31 stycznia na Netfliksie

"Ragnarok" to z kolei nowy skandynawski serial Netfliksa, zainspirowany mitologią nordycką. W fikcyjnym mieście Edda grupa nastolatków niepokoi się z powodu gwałtownych zmian klimatycznych, które uderzają w planetę. Góry lodowe topią się w ciągu zaledwie kilku dni, zimy są gorące i suche, podczas gdy latem powietrze jest lodowate i uniemożliwia oddychanie. Dzieciaki nie mają wątpliwości, że klęski żywiołowe są znakiem, że nadchodzi Dzień Sądu – Ragnarök.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Prezydent z kreskówki (sezon 3) – premiera 26 stycznia w USA

· Ted Bundy: Falling for a Killer (nowość) – premiera 31 stycznia na Amazon Prime Video

· Diablero (sezon 2) – premiera 31 stycznia na Netfliksie

REKLAMA