"Brooklyn 9-9" powraca. Zobaczcie pierwsze 99 sekund premiery 7. sezonu serialu

"Brooklyn 9-9" (Fot. NBC)

0

Policjanci z 99. posterunku znów są gotowi do akcji, choć sytuacja kapitana Holta jest dość specyficzna. NBC wypuściło pierwsze 99 sekund premiery 7. sezonu "Brooklyn 9-9".

"Brooklyn 9-9" w lutym rozpocznie swój 7. sezon – i zarazem drugi w telewizji NBC, która uratowała serial po skasowaniu przez stację FOX. Nowy sezon otworzy dwuodcinkowa premiera i mocny akcent w postaci policyjnej obławy.

Brooklyn 9-9 sezon 7 – fragment pierwszego odcinka

Akcja rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z majowego finału. Nowa komisarz Madeline Wuntch (Kyra Sedgwick) zmusiła kapitana Holta do powrotu na patrole, po tym jak odkryła, że robił to kiedyś tylko przez miesiąc, a zaraz potem został detektywem. Ostatnio widzieliśmy go, jak kierował ruchem na skrzyżowaniu.

W pierwszym z nowych odcinków, czyli "Manhunt", zobaczymy, jak Jake – aka The Manhunter – prowadzi obławę po próbie zamachu na radnego miejskiego. Tymczasem Holt przyzwyczaja się do swojej nowej pozycji oficera mundurowego, pracując u boku oficer Fogel (Vanessa Bayer, "Saturday Night Live").

Jak pokazuje 99-sekundowy sneak peek, te dwa światy spotkają się ze sobą bardzo szybko i będzie to bolesne zderzenie dla obu stron.

W 2. odcinku zobaczymy z kolei, jak następczyni Holta, kapitan Kim (Nicole Bilderback, "Good Girls") próbuje zdobyć przychylność swoich nowych podwładnych, zapraszając ich na kolację.

7. sezon Brooklyn 9-9 startuje 6 lutego w USA