5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Ruszają castingi do spin-offu "Gry o tron", mamy opisy postaci. Ray Romano zagra w "One Day at a Time". Premiera "The Falcon and The Winter Soldier" przyspieszona. A oprócz tego "The Split" i nie tylko.

1. Castingi do spin-offu Gry o tron – opisy postaci

Ruszają castingi do "House of the Dragon", spin-offu "Gry o tron" o Targaryenach. W związku z tym pojawiły się opisy trzech głównych postaci. Aegon Targaryen to młody król, który jest wycofany, cichy, pobożny i surowo traktuje każdego, kto mu się sprzeciwi. Poślubił swoje dwie siostry, Visenyę i Rhaenys. Jeździ na smoku Balerionie. Visenya to starsza z sióstr, kobieta surowa, poważna i bezlitosna, ale też zmysłowa. Jej smok ma na imię Vhagar. Rhaenys to z kolei młodsza siostra króla Aegona, która jest dobroduszna, ciekawa świata, impulsywna i figlarna. Jej smok to Meraxes. Do wszystkich ról poszukiwani są dwudziestokilkuletni biali aktorzy.

2. Kiedy premiera The Falcon and The Winter Soldier?

Marvelowski serial "The Falcon and The Winter Soldier" miał zadebiutować jesienią 2020 roku na Disney+, ale prawdopodobnie pojawi się wcześniej. Nieoficjalna nowa data premiery to sierpień.

3. The Split sezon 2 – zwiastun serialu BBC

2. sezon "The Split" wystartuje na BBC w przyszłym miesiącu.

4. Byle do dzwonka – oto synowie Zacka i Jessie

Mitchell Hoog ("Roswell, New Mexico") zagra Maca Morris, syna Zacka. Belmont Cameli ("Imperium") wcieli się z kolei w Jamiego Spano, kapitana drużyny futbolowej Bayside i syna Jessie.

5. Ray Romano zagra w One Day at a Time

Ray Romano zagra gościnnie w premierze 4. sezonu "One Day at a Time" Briana, faceta, który pojawia się w domu Alvarezów w związku ze spisem powszechnym. Serial wraca 24 marca, a tymczasem mamy foty zza kulis pierwszego odcinka.

One Day at a Time sezon 4

One Day at a Time sezon 4

REKLAMA