7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

Matthew McConaughey w nowym serialu twórcy "Detektywa". "Wiedźmin" z nowymi reżyserami w 2. sezonie. "Peaky Blinders" najlepszym serialem w UK. A oprócz tego serialowe reklamy z Super Bowl i nie tylko.

1. Matthew McConaughey w nowym serialu twórcy Detektywa

Matthew McConaughey zagra główną rolę w serialu "Redeemer", który Nic Pizzolatto ("Detektyw") tworzy dla telewizji FX. Oparty na książce "The Churchgoer" Patricka Colmana projekt to opowieść o dawnym pastorze, obecnie ochroniarzu, którego poszukiwania zaginionej kobiety w Teksasie prowadzą przez pełen korupcji spisek kryminalny, podczas gdy jego przeszłość i teraźniejszość splatają się wokół tajemnicy eskalacji przemocy i oszustwa. To pierwszy serial Pizzolatto w nowej stacji – twórca "Detektywa" podpisał kontrakt z Fox 21 TV Studios i FX Productions.

2. Wiedźmin z nowymi reżyserami w 2. sezonie

Z nieoficjalnych informacji serwisu Redanian Intelligence wynika, że 2. sezon "Wiedźmina" wyreżyserują trzy osoby: Stephen Surjik ("Daredevil", "Jessica Jones"), Edward Bazalgette ("Poldark", "Doktor Who") i Sarah O'Gorman ("No Offence", "Death in Paradise").

3. Man with a Plan i Broke – data premiery

2 kwietnia wystartuje 4. sezon "Man with a Plan", który zastąpi w ramówce CBS "The Unicorn". Tego samego dnia zadebiutuje nowy sitcom "Broke" z Pauley Perrette ("NCIS") i Jaime Camilem ("Jane the Virgin"), który z kolei wskoczy na miejsce "Carol's Second Act".

4. HBO Max rezygnuje z serialu Delilah

HBO Max zrezygnowało po pilocie z komedii "Delilah" z Jessicą Rothe w roli głównej. Producenci będą próbowali sprzedać projekt innej stacji.

5. Peaky Blinders najlepszym serialem w UK

"Peaky Blinders" wygrało tegoroczne National Television Awards w Wielkiej Brytanii w kategorii Najlepszy serial dramatyczny. Pozostali nominowani to "Killing Eve", "Casualty", "Call the Midwife" i "Line of Duty".

6. Rick i Morty w reklamie Pringles

W najbliższą niedzielę finał Super Bowl, a oto jedna z reklam: Rick i Morty promują Pringles.

7. Bryan Cranston odtwarza scenę z Lśnienia

Tymczasem Mountain Dew w reklamie na Super Bowl postawił na Bryana Cranstona, Tracee Ellis Ross i słynną scenę z "Lśnienia".

REKLAMA