6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jakie piosenki zaśpiewa New Directions podczas zawodów krajowych? Co naprawdę stało się z rodzicami Eleny z "Pamiętników wampirów"? W którym roku zacznie się akcja 3. sezonu "Boardwalk Empire"? To wszystko i jeszcze więcej dziś rano na Serialowej.

1. Koniec "Best Friends Forever". Jeśli spodobał wam się serial NBC, "Best Friends Forever", macie pecha. Stacja po czterech odcinkach zdecydowała się go wyrzucić z ramówki. Miał gorsze wyniki oglądalności nawet od "Are You There, Chelsea?". Twórczynie serialu, Lennon Parhmam i Jessica St. Clair, mają nadzieję, że pozostałe dwa odcinki będą mogły wrzucić do internetu.

2. Przeskok czasowy w "Boardwalk Empire". Blog Zap2It donosi, że w "Boardwalk Empire" będzie ponad roczny przeskok czasowy. Twórca serialu, Terence Winter, zdradził, że akcja 3. sezonu zacznie się w sylwestra 1922 roku. Oznacza to, że świat już będzie nieco inny niż do tej pory, inny też będzie Nucky i reszta bohaterów. Co to tak naprawdę oznacza, zobaczymy jesienią.

3. Oglądalność "Touch" coraz gorsza. 6,5 mln widzów, współczynnik 1,9 - tak oglądał się w czwartek "Touch". Innymi słowy, spadło mu się o kolejne 10%. Nieco wzrosła oglądalność dwóch komedii NBC. Najnowszy odcinek "Community" widziało 3,3 mln osób (współczynnik 1,4), a "30 Rock" live - 3,5 mln (współczynnik 1,6). Trochę urosło serialowi "Scandal" (7 mln, współczynnik 2,1), a "Awake" (2,2 mln, współczynnik 0,8) nic już raczej nie uratuje przed skasowaniem.

4. Tylko Debra Messing aktorką pierwszoplanową w "Smash". Tylko jedna aktorka z serialu "Smash" będzie walczyć o Emmy jako aktorka pierwszoplanowa. I nie będzie to ani Katharine McPhee, ani Megan Hilty (obie będą walczyć w kategorii aktorek drugoplanowych), lecz Debra Messing, serialowa Julia. To dziwna na pozór decyzja - ale Debra jest znacznie bardziej znana w serialowym światku niż jej koleżanki. Była ona aż sześć razy nominowana, raz udało jej się wygrać (serial "Will & Grace", 2002). W swojej karierze zgarnęła też sporo innych nagród.

5. Co zaśpiewają w "Glee" na zawodach krajowych? Wiadomo już, jakie piosenki pojawią się na zawodach krajowych, czyli w dwugodzinnym odcinku "Glee", który FOX pokaże 15 maja. Na pewno usłyszymy "Edge of Glory" Lady Gagi w wykonaniu Troubletones. Ponadto wiadomo, że Rachel zaśpiewa "It's All Coming Back to Me Now" Celine Dion, a cały chór New Directions wykona "Paradise By the Dashboard Light" Meat Loafa. Jedną z sędziów na zawodach krajowych będzie Lindsay Lohan.

6. Co naprawdę się stało z rodzicami Eleny? 3. sezon "Pamiętników wampirów" powoli się kończy, pojawia się coraz więcej spoilerów na temat finału. W Zap2It Julie Plec zdradza, że w ostatnim odcinku 3. sezonu będzie scena, w której zobaczymy szczęśliwą Elenę z rodzicami (Jason MacDonald i Erin Beute) oraz ciotką Jenną. Ma ona być zrobiona tak, że wiele osób może pomyśleć, iż za śmiercią Gilbertów kryje się coś więcej niż wypadek. A jednak nie będzie niczego więcej, to tylko straszny wypadek. Zobaczymy też, jak wyglądał związek Eleny z Mattem - i wbrew temu, co może nam się wydawać, nie było wcale różowo. Na zdjęciu poniżej serialowa Elena z rodzicami.

REKLAMA