Pełny zwiastun 5. sezonu "Better Call Saul", a w nim Hank Schrader i inni nasi znajomi z "Breaking Bad"

W 5. sezonie "Better Call Saul" jeszcze bardziej zbliży się do "Breaking Bad". Zwiastun zapowiada nie tylko przyspieszenie wydarzeń, ale też wizytę dobrze nam znanych agentów DEA.

Przed nami piąty i zarazem przedostatni sezon "Better Call Saul", w którym z jednej strony spotkają się ze sobą prowadzone równolegle wątki różnych bohaterów, a z drugiej, wydarzenia bardzo mocno zbliżą się do tych z "Breaking Bad". W nowym zwiastunie napięcie można kroić nożem, mimo że pada bardzo niewiele słów.

Better Call Saul sezon 5 – Hank Schrader w serialu

Zapowiedź, w której słyszymy "Welcome to My World" Jima Reevesa, zawiera mnóstwo znajomych twarzy i pełnych emocji scen. Powraca jak zawsze opanowany Gus Fring (Giancarlo Esposito) i Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks), jednym skutecznym ciosem rozprawiający się z gościem, który myślał, że może mu podskoczyć. Tymczasem Jimmy McGill/Saul Goodman (Bob Odenkirk) zadowolony z siebie pojawia się w sądzie, otwiera biznes w namiocie i całuje Kim Wexler (Rhea Seehorn), która będzie mieć problem z jego nową pracą i tożsamością.

Pojawia się także Hector Salamanca (Mark Margolis) na wózku z dzwonkiem oraz dwaj agenci DEA, dobrze znani fanom "Breaking Bad" – Hank Schrader (Dean Norris), szwagier Waltera White'a (Bryan Cranston), i jego partner Gomez (Steven Michael Quezada). Obu zobaczymy w dwóch odcinkach 5. sezonu "Better Call Saul".

W nowym sezonie przygód najskuteczniejszego prawnika kryminalistów wróci też zmarły Robert Forster w roli właściciela sklepu z odkurzaczami, który w pewnym momencie stał się kluczowy w "Breaking Bad", a później także w filmie "El Camino".

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 5. sezonie "Better Call Saul" zobaczymy, jak decyzja Jimmy'ego McGilla, by praktykować prawo jako Saul Goodman, wywołuje niepodziewane i głębokie zmiany w legalnych i nielegalnych kręgach Albuquerque. Kim Wexler znajduje się na rozdrożu, kiedy jej związek z Jimmym się pogłębia. Pełen poczucia winy i żalu Mike Ehrmantraut ląduje na samym dnie. Tymczasem Nacho Varga stara się przetrwać, kiedy wojna Gusa Fringa z kartelem przemienia się w szachowy mecz na śmierć i życie z Lalo Salamancą.

5. sezon Better Call Saul od 24 lutego na Netfliksie

REKLAMA