Maisie Williams śpiewa "Let It Go" w reklamie Audi. Zobaczcie zderzenie "Gry o tron" z "Krainą lodu"

Maisie Williams w reklamie Audi

0

Maisie Williams wystąpiła w reklamie Audi, która zostanie pokazana na Super Bowl. Znana z "Gry o tron" aktorka wykonuje przebój z "Krainy lodu", popularnej kreskówki Disneya.

Nie Jaskier i nie "Grosza daj wiedźminowi", a Maisie Williams z piosenką "Let It Go" z "Krainy lodu" pojawi się w jednej z reklam emitowanych podczas tegorocznego Super Bowl. Aktorka kojarzona z rolą Aryi Stark z "Gry o tron" wystąpiła w reklamie Audi.

Maisie Williams w reklamie Audi na Super Bowl

Audi planuje stać się do 2050 roku firmą całkowicie neutralną pod względem emisji CO2 i poczyniła już ku temu pierwsze kroki. Właśnie w duchu ekologii utrzymany jest spot z Maisie Williams, który zostanie wyemitowany 2 lutego podczas finału 54. rozgrywek Super Bowl.

Aktorka, która utknęła w korku, oczywiście w swoim eko Audi, skazana jest na spaliny wydobywające się ze starego samochodu. Maisie zaczyna śpiewać numer "Let It Go" z "Krainy lodu", co ma nawiązywać do podejmowania zrównoważonych wyborów życiowych, zwłaszcza tych związanych ze zdrowiem i środowiskiem. Maisie z kolei reprezentuje pragnienia ludzi, którzy chcą wejść w elektryczną przyszłość.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO