7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Good Girls" (Fot. NBC)

"Wiedźmin: Zmora Wilka" opowie o Vesemirze. "Perpetual Grace, LTD" jeszcze powróci. Nowe niebezpieczeństwo w zwiastunie 3. sezonu "Good Girls". A oprócz tego "The 100", "Sex/Life" i nie tylko.

1. Wiedźmin: Zmora Wilka opowie o Vesemirze

Nie Geralt z Rivii, tylko jego nauczyciel Vesemir będzie bohaterem filmu anime "Wiedźmin: Zmora Wilka", który przygotowuje Netflix. Akcja rozgrywać się będzie na długo przed spotkaniem z Geraltem. Zobaczymy, jak Vesemir rozpoczyna swoją własną podróż jako wiedźmin, po tym jak tajemniczy Deglan bierze go pod opiekę w wyniku Prawa Niespodzianki. Vesemir ma też pojawić się w 2. sezonie serialu "Wiedźmin".

2. Perpetual Grace, LTD jeszcze powróci

"Perpetual Grace, LTD" nie będzie mieć pełnego 2. sezonu, ale wróci z limitowaną serią, która zamknie tę historię. Na razie nie podano liczby odcinków ani szczegółów fabuły.

3. Good Girls – zwiastun 3. sezonu serialu

3. sezon "Good Girls" startuje 16 lutego, a zwiastun zapowiada nową tajemnicę: jakie nowe zagrożenie zapuka do drzwi Beth, w momencie kiedy wydaje się, że wszystko już będzie dobrze?

4. Spin-off The 100 ma tytuł

"Anaconda" – taki tytuł nosi w tym momencie spin-off "The 100". Przy czym jest to prawdopodobnie roboczy tytuł, a to, czy projekt w ogóle dojdzie do skutku, będzie zależeć od pilota, który zostanie wyemitowany w ramach finałowego sezonu "The 100".

5. Cecily Strong w muzycznej komedii Apple TV+

Cecily Strong ("Saturday Night Live") zagra główną rolę w nowej komedii Apple TV+, która jest bliska zamówienia na pełny sezon. Serial opowie historię pary, która wybiera się na wycieczkę, żeby ożywić swój związek, i przypadkiem odkrywa magiczne miasto, gdzie wszyscy zachowują się jak w musicalu z lat 40. Okazuje się, że miasteczka nie da się opuścić, dopóki nie znajdzie się swojej prawdziwej miłości. Serial tworzą Cinco Paul i Ken Daurio ("Jak ukraść księżyc"), a wśród producentów jest też szef SNL Lorne Michaels. Na razie nie wiadomo, czy nowy serial oznacza, że Strong opuści SNL.

6. Sarah Shahi w komediodramacie Sex/Life

Sarah Shahi ("Person of Interest") zagra jedną z głównych ról w seksownym komediodramacie Netfliksa "Sex/Life", który tworzy Stacy Rukeyser ("UnReal"). Aktorka wcieli się w Billie Connelly, matkę z przedmieścia, wyruszającą na poszukiwania seksownej dziewczyny z dużego miasta, którą była dekadę wcześniej.

7. Amazon Prime ma 150 mln członków

Amazon Prime, którego częścią jest serwis streamingowy Prime Video, przekroczył liczbę 150 mln członków.

REKLAMA