8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jason Momoa w reklamie z Super Bowl

Jason Momoa w zabawnej reklamie z Super Bowl. "Telefonistki" w zwiastunie finałowego sezonu. Margarita Levieva w szpiegowskim serialu Netfliksa. A oprócz tego "The Split", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Najlepsze reklamy z Super Bowl

Jason Momoa pokazujący swoje prawdziwe oblicze, Rick i Morty uwięzieni w reklamie Pringles, Maisie Williams śpiewająca "Let It Go", Bill Murray i powrót "Dnia świstaka". W TVLine znajdziecie duży wybór najlepszych reklam z wczorajszego finału Super Bowl.

2. Telefonistki – zwiastun finałowego sezonu

Pierwsza część finałowego sezonu "Telefonistek" wyląduje 14 lutego na Netfliksie, oto zwiastun:

3. Imperium wraca z finałowym sezonem

Szósty i zarazem ostatni sezon "Imperium" wystartuje w USA 3 marca. Jussie Smollett nie pojawi się już w serialu.

4. Shoshannah Stern zagra w Chirurgach

Shoshannah Stern ("Supernatural") pojawi się gościnnie w odcinku "Chirurgów" z 13 lutego w roli lekarki, która pomoże doktorowi DeLuce zdiagnozować pacjenta.

5. The Split wraca w lutym z 2. sezonem

2. sezon serialu "The Split" wystartuje w BBC 11 lutego.

6. Margarita Levieva w serialu Netfliksa

Margarita Levieva ("Kroniki Times Square") zagra główną rolę w "In From the Cold", międzynarodowym thrillerze szpiegowskim Netfliksa z elementem nadprzyrodzonym. Zobaczymy ją w roli samotnej matki, której życie przewraca się do góry nogami, kiedy CIA zmusza ją do konfrontacji z przeszłością – rosyjskiej agentki będącej produktem eksperymentu KGB, który dał jej specjalne umiejętności. Serial tworzy Adam Glass ("The Chi").

7. ABC zamawia serial Davida E. Kelleya

Zamówienie na cały sezon w telewizji ABC otrzymał serial "The Big Sky", który produkuje David E. Kelley (ostatnio "Wielkie kłamstewka" i "The Undoing"). To procedural o prywatnej detektywce i byłej policjantce, które razem szukają dwóch sióstr porwanych przez kierowcę ciężarówki w Montanie. Szybko się okazuje, że sprawa jest znacznie większa.

8. CW zamawia kolejne piloty seriali

W telewizji CW zamówienie otrzymały dwa piloty: reboot "Kung Fu" z dziewczyną w roli głównej i "The Republic of Sarah", nowa wersja serialu, który wcześniej powstawał dla CBS. W tej wersji tytułowa Sarah będzie nauczycielką ze szkoły średniej, która zamienia swoje miasteczko w niepodległe państwo.

REKLAMA