Ile sezonów będzie mieć "Stranger Things"? Pewną podpowiedź można znaleźć w castingu do nowej roli

0

Ile sezonów będzie liczyć "Stranger Things"? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w ogłoszeniu castingowym na nową postać. Ile będzie trwać kontrakt odtwórcy roli Ashe'a?

Czy 4. sezon "Stranger Things" będzie ostatni? Tak jeszcze jakiś czas temu twierdzili bracia Dufferowie, jednak David Harbour, który już wie, jak zakończy się cała historia o dzieciakach z Hawkins, stwierdził, że potrzeba pięciu części, by odpowiednio zamknąć tę opowieść.

Stranger Things będzie mieć pięć sezonów?

Trop naprowadzający na liczbą sezonów "Stranger Things" można znaleźć w opisie z castingu do nowej postaci. Biorąc pod uwagę, że twórcy serialu przewidują dla niej dwuletni kontrakt, można założyć, że cała historia będzie mieć przynajmniej pięć sezonów. Przy czym sezon 5 prawdopodobnie będzie już finałowy.

stranger things ile będzie mieć sezonów

Potwierdza to opis nowej kluczowej postaci, która ma dołączyć do serialu w 4. sezonie. Sezon 4 przedstawi nową postać ze stałej obsady, Ashe'a. Studio poszukuje amerykańskiego mężczyzny, obojętnie jakiego pochodzenia etnicznego, w wieku około 25 lat, który zagrałby w serialu w ramach dwuletniej umowy. Oznacza to, że wątek tej postaci jest integralną częścią nowego sezonu i nie zostanie zakończony przed 5. sezonem – czytamy w serwisie Murphy's Multiverse, który doniósł o castingu.

Na razie ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" i nie zaczną się tak jak zawsze w Atlancie, a w litewskim więzieniu, w którym kręcone były sceny do "Czarnobyla".

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie