Tęsknicie za "The End of the F***ing World"? Teaser serialu "To nie jest OK" zapowiada podobne klimaty

"To nie jest OK" (Fot. Netflix)

Dwójka nastolatków, szarobury świat, reżyser "The End of the F***ing World" za sterami i Sophia Lillis z "Ostrych przedmiotów" w roli głównej. "To nie jest OK" wygląda jak strzał w dziesiątkę.

Pod koniec lutego na Netfliksie zobaczymy "To nie jest OK", produkcję młodzieżową, którą tworzą Jonathan Entwistle (reżyser "The End of the F***ing World"), Christy Hall i producenci "Stranger Things" na podstawie komiksu Charlesa Forsmana, autora pierwowzoru "The End of the F***ing World".

To nie jest OK – zwiastun serialu Netfliksa

Składający się z siedmiu 30-minutowych odcinków serial to satyryczna opowieść o Sydney, nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i tajemnicze supermoce. Główną rolę gra Sophia Lillis, czyli młoda Camille z "Ostrych przedmiotów".

Choć na ekranie będziemy oglądać Amerykę, a nie Wielką Brytanię (zdjęcia kręcono w Pittsburghu), klimatem serial zdecydowanie przypomina produkcje z Wysp, na czele z "The End of the F***ing World".

A kto jeszcze jest w obsadzie? Kathleen Rose Perkins ("Odcinki") zagra mamę Sydney, Maggie, która pracuje w lokalnym barze, starając się utrzymać dwójkę dzieci po śmierci męża. Aidan Wojtak-Hissong ("Falling Water") wcieli się w młodszego brata głównej bohaterki, który promieniuje swoim nieustającym poczuciem zachwytu – takim, jakie zazwyczaj mija wraz z dojrzewaniem.

Wyatta Oleffa ("To") zobaczymy w roli Stanleya Barbera, "uroczo dziwacznego" sąsiada Sydney, z zadziwiającymi pokładami pewności siebie. Sofia Bryant ("Żona idealna") wystąpi w roli Diny, która opisywana jest jako "szczęśliwa, piękna, głośna i zabawna – genialna najlepsza przyjaciółka Sydney". Jedyny problem to fakt, że ma chłopaka, Brada (Richard Ellis, "Veronica Mars"), który dla całego świata może wydawać się amerykańskim złotym chłopcem, ale dla Sydney to "totalny palant".

Premiera To nie jest OK 26 lutego na Netfliksie

To nie jest OK serial

REKLAMA