7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Spinning Out" (Fot. Netflix)

Nie będzie 2. sezonu "Spinning Out". Młodzi Sam i Dean wrócą w "Supernatural". Toni Collette zagra w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "Outsider", "Goliath" i nie tylko.

1. Spinning Out – nie będzie 2. sezonu serialu

Po jednym sezonie żegnamy "Spinning Out". Netflix skasował serial zaledwie miesiąc po premierze.

2. Młodzi Sam i Dean wrócą w Supernatural

Młodzi Sam i Dean pojawią się w finałowych odcinkach "Supernatural" Na razie poszukiwani są aktorzy, którzy przejmą role, poprzednio grane przez Colina Forda i Dylana Everetta (ostatnio widzieliśmy ich w 11. sezonie).

3. Outsider – zwiastun drugiej części sezonu

Co nas czeka dalej w serialu "Outsider"? Jest zapowiedź kolejnych odcinków. Odcinek nr 6 nosi tytuł "The One About the Yiddish Vampire" i zobaczymy go w najbliższy poniedziałek.

4. Toni Collette w nowym serialu Netfliksa

Toni Collette zagra jedną z głównych ról w "Pieces of Her", serialowym thrillerze Netfliksa na podstawie książki Karin Slaughter. Akcja dzieje się w sennym małym miasteczku w Georgii, gdzie przypadkowy akt przemocy doprowadza do serii niespodziewanych zdarzeń dla 30-letniej Andy i jej matki Laury (Collette). Andy rozpoczyna podróż przez Amerykę w poszukiwaniu odpowiedzi. Scenariusz tworzy Charlotte Stoudt, a reżyserką jest Minkie Spiro ("Spisek przeciwko Ameryce").

5. J.K. Simmons i Bruce Dern w serialu Goliath

J.K. Simmons zagra szefa dużej firmy farmaceutycznej w 4. sezonie "Goliatha". Z kolei Bruce Dern wcieli się w jego brata.

6. Twórcy Everything Sucks! z nowym serialem

Quibi zamówiło komediodramat "Heartbeats", który piszą Michael Mohan i Ben York Jones ("Everything Sucks!"). Serial opowie historię "idealnej pary" oraz następstw ich zaskakującego i emocjonalnego rozstania, pokazując, co się dzieje, kiedy właściwa osoba pojawi się w twoim życiu w niewłaściwym czasie.

7. Andy Samberg śpiewa z Jimmym Fallonem

Andy Samberg, Jimmy Fallon i piosenka o kopaniu to prawdopodobnie najdziwniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

REKLAMA