"Altered Carbon" – pierwsze zdjęcia i teaser 2. sezonu. Jak prezentuje się Anthony Mackie jako Kovacs?

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

"Altered Carbon" powraca z 2. sezonem, w którym ponownie zobaczymy Kovacsa, tyle że w nowej powłoce. Zobaczcie, jak w głównej roli w serialu Netfliksa wypada Anthony Mackie.

2. sezon "Altered Carbon" zbliża się wielkimi krokami, ale w serialu nie zobaczymy już Joela Kinnamana. W świecie, w którym ludzie nie umierają naprawdę, bo wspomnienia i świadomość każdego człowieka można oddzielić od ciała, zapisać, a potem wrzucić do kolejnej powłoki, każdy może wrócić w nowej wersji.

Altered Carbon seria 2: Anthony Mackie jako Kovacs

I tak właśnie będzie z Takeshim Kovacsem, którego w nowych odcinkach zagra Anthony Mackie ("Black Mirror: Striking Vipers"). Jak znajomy bohater prezentuje się w nowym ciele, możecie zobaczyć na zdjęciach i w pierwszej zapowiedzi 2. sezonu "Altered Carbon".

W nowych odcinkach ma również wrócić Renée Elise Goldsberry jako Quellcrist Falconer, która w 1. serii pojawiała się jedynie w retrospekcjach Kovacsa. Teraz Quell napędzana będzie "pragnieniem ponownego osiągnięcia równowagi między życiem a śmiercią".

Znów pojawi się holograficzny Poe (Chris Conner), czyli sztuczna inteligencję, która przybiera postać Edgara Allana Poe. W 2. sezonie ten nietypowy bohater dalej będzie próbował zrozumieć, co dokładnie oznacza "bycie człowiekiem". Poe zyska kompana w postaci Dig 301 (Dina Shihabi, "Tom Clancy's Jack Ryan"), czyli bezrobotną sztuczną inteligencję, którą zaprogramowano tak, aby pomagała ludziom w odkryciach archeologicznych.

Do obsady "Altered Carbon" w 2. sezonie dołączą także Lela Loren ("Power") jako Danica Harlan, gubernator Świata Harlana; Simone Missick ("All Rise") jako łowczyni nagród o imieniu Trepp oraz James Saito ("Terror") jako Tanaseda Hideki, szef mafii ze Świata Harlana.

2. sezon Altered Carbon 27 lutego na Netfliksie

Altered Carbon sezon 2

Altered Carbon sezon 2

REKLAMA