W 5. sezonie "Lucyfera" szykuje się spotkanie na szczycie? Twórcy sugerują, że 9. odcinek będzie ważny

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Showunnerzy "Lucyfera" pozostają w stałym kontakcie z wiernymi fanami serialu. Teraz zaprosili ich do zabawy w zgadywanie tytułu 9. odcinka 5. sezonu.

Wszystko wskazuje na to, że 9. odcinek 5. sezonu "Lucyfera" będzie wyjątkowy. Przynajmniej tak opisuje go jeden z showrunnerów, Joe Henderson.

Lucyfer sezon 5 – co się wydarzy w 9. odcinku?

Choć twórcy Lucka z chęcią dzielą się z fanami serialu zdjęciami scenariuszy, czasem powstrzymują się w obawie, że zdradzą zbyt wiele. Nie jest o to trudno biorąc pod uwagę, że tytuły odcinków zawierają w sobie fragment dialogów, które w nich padają. W takich sytuacjach showrunnerzy zamiast tytułu wpisują "Spoiler Alert" i zapraszają do zgadywanki. Tak też miało miejsce w przypadku 9. odcinka 5. sezonu.

Jednak, gdy Joe Henderson oznajmił na swoim Twitterze, że był to dla niego bardzo ważny odcinek, fani zaczęli prosić o wskazówkę naprowadzającą na trop jego tytułu.

– Właśnie skończyliśmy czytanie scenariusza 9. odcinka 5. sezonu "Lucyfera". Mam ogromne szczęście, że pracuję z tymi niesamowitymi aktorami. Podczas czytania płakałem wiele razy i cóż, ciągle o tym myślę. To dla mnie bardzo osobisty odcinek i jest po prostu... wow – napisał Joe Henderson.

By wyjść naprzeciw prośbom widzów, scenarzyści zaproponowali im, by zabawili się w odgadywanie tytułu tajemniczego odcinka. Ci zaś wyraźnie spodziewają się rodzinnego spotkania na szczycie.

Co ciekawe, wcześniej na Reddicie pojawiło się zdjęcie przedstawiające scenariusz, na którym widniał tytuł "Family Gathering", a biorąc pod uwagę, że w 5. sezonie ponownie pojawi się Tricia Helfer, która grała mamę Lucyfera, a Dennis Haysbert został obsadzony w roli Boga, możemy domyślić się, co to będzie za spotkanie!

Po sieci krąży także zdjęcie Johna Glovera z tajemniczym plikiem kartek w ręce. Nieoficjalnie uważa się, że aktor został obsadzony w roli anioła.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie