7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Nie żyje legendarny aktor Kirk Douglas. 14-letnia Carmel Laniado w 2. sezonie "Wiedźmina". Showtime zamawia serial "First Ladies". A oprócz tego "Stumptown", "Doom Patrol" i nie tylko.

1. Nie żyje Kirk Douglas. Aktor miał 103 lata

W wieku 103 lat zmarł legendarny hollywoodzki aktor Kirk Douglas, znany ze "Spartakusa" i wielu innych filmów. Jeśli chodzi o seriale, zagrał gościnnie w "The Lucy Show", "Touched by an Angel", a także "Opowieściach z krypty" i "Simpsonach".

Wyświetl ten post na Instagramie.

It is with tremendous sadness that my brothers and I announce that Kirk Douglas left us today at the age of 103. To the world he was a legend, an actor from the golden age of movies who lived well into his golden years, a humanitarian whose commitment to justice and the causes he believed in set a standard for all of us to aspire to. But to me and my brothers Joel and Peter he was simply Dad, to Catherine, a wonderful father-in-law, to his grandchildren and great grandchild their loving grandfather, and to his wife Anne, a wonderful husband. Kirk's life was well lived, and he leaves a legacy in film that will endure for generations to come, and a history as a renowned philanthropist who worked to aid the public and bring peace to the planet. Let me end with the words I told him on his last birthday and which will always remain true. Dad- I love you so much and I am so proud to be your son. #KirkDouglas

Post udostępniony przez Michael Douglas (@michaelkirkdouglas)

2. Carmel Laniado w 2. sezonie Wiedźmina

14-letnia aktorka Carmel Laniado ("Dolittle") pojawi się w trzech odcinkach 2. sezonu "Wiedźmina" w roli Violet, dziewczyny, która wydaje się figlarna i kapryśna, a w rzeczywistości jest bardziej inteligentna i ma sadystyczne zapędy.

3. Lindsey Morgan w nowym Strażniku Teksasu

Lindsey Morgan ("The 100") dołączyła do obsady serialu "Walker", reboota "Strażnika Teksasu". Zagra Micki, nową partnerkę głównego bohatera (Jared Padalecki), urodzoną i wychowaną w San Antonio. Dziewczyna była w wojsku i w policji i dobrze wie, co to znaczy być wykluczoną i dyskryminowaną ze względu na płeć.

4. Troian Bellisario jako panna młoda w Stumptown

Troian Bellisario ("Pretty Little Liars") pojawi się gościnnie w "Stumptown" w roli panny młodej, której sprawę weźmie Dex. Zobaczymy ją w odcinku "Til Dex Do Us Part" z 12 lutego.

Troian Bellisario Stumptown

5. Showtime zamawia serial First Ladies

Showtime zamówił pełny sezon serialu "First Ladies" o kulisach życia amerykańskich pierwszych dam. W 1. sezonie zobaczymy Eleanor Roosevelt, Betty Ford, a także Michelle Obamę, którą zagra Viola Davis ("How to Get Away with Murder").

6. Jeanne Tripplehorn w serialu The Gilded Age

Jeanne Tripplehorn ("Big Love") dołączyła do obsady "The Gilded Age", serialu twórcy "Downton Abbey" o nowojorskich bogaczach z końcówki XIX wieku. Zagra Sylvię Chamberlain, piękną i enigmatyczną kobietę, która kocha sztukę i jest wykluczona z socjety ze względu na podejrzaną przeszłość.

7. Abigail Shapiro w 2. sezonie Doom Patrol

Abigail Shapiro dostała powracającą rolę Dorothy Spinner, 11-letniej córki Nilesa Cauldera, w 2. sezonie "Doom Patrol".

REKLAMA