"Midnight Mass" ma niesamowitą 16-osobową obsadę. To nowy serial twórcy "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

"Nawiedzony dom na wzgórzu" będzie mieć sequel w postaci "The Haunting of Bly Manor". A oprócz tego reżyser netfliksowego hitu tworzy nowy horror "Midnight Mass", który ma świetną obsadę.

Czekacie na "The Haunting of Bly Manor", czyli 2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu"? Dobra wiadomość jest taka, że zobaczymy go jeszcze w tym roku, a później na Netfliksie pojawi się kolejny horror jego twórcy, Mike'a Flanagana.

Midnight Mass – obsada nowego horroru Netfliksa

Mowa o "Midnight Mass", siedmioodcinkowym serialu, którego akcja będzie dziać się na wyspie, w wyizolowanej społeczności. Jej członkowie zaczynają doświadczać rzeczy niezwykłych i niepokojących, kiedy w miasteczku pojawia się charyzmatyczny i tajemniczy młody duchowny. Na razie nie mamy opisu bohaterów serialu, ale ogłoszono obsadę, która prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Główne role zagrają Zach Gilford ("Friday Night Lights"), Hamish Linklater ("Legion") i Kate Siegel, znana z "Nawiedzonego dom na wzgórzu" i innych projektów Mike'a Flanagana. Żona reżysera nie będzie jedyną osobą z "Nawiedzonego domu na wzgórzu", która pojawi się w jego nowym serialu. Ponownie zobaczymy także Annabeth Gish, Henry'ego Thomasa, Samanthę Sloyan i Roberta Longstreeta.

mike flanagan Kate Siegel Midnight Mass

Oprócz tego w obsadzie "Midnight Mass" znajdują się Michael Trucco ("Hunter Killer"), Rahul Abburi ("Killer Ransom"), Crystal Balint ("The Bletchley Circle: San Francisco"), Matt Biedel ("Altered Carbon"), Alex Essoe ("Doctor Sleep"), Rahul Kohli ("Supergirl"), Kristin Lehman ("The Chronicles of Riddick"), Igby Rigney ("Blue Bloods") i Annarah Shephard.

Zdjęcia do "Midnight Mass" ruszają wiosną w Vancouver, po tym jak zakończona zostanie produkcja "The Haunting of Bly Manor". Mike Flanagan wyreżyseruje wszystkie odcinki.

Premiera Midnight Mass w 2021 roku na Netfliksie

REKLAMA